Wpis z mikrobloga

  • 0
@lacuna Szefowo czy moje indywidualne akcje zostały pominięte z jakiegoś konkretnego powodu - nie żebym był do nich jakoś szczególnie przywiązany.
  • Odpowiedz
@lacuna: Jeżeli założy się nowe przedsiębiorstwo wytwarzające produkty nie będące jeszcze na rynku to czy one wtedy pojawią się w obrocie u Kupca NPC, czy trzeba szukać na własną rękę rynku zbytu?
  • Odpowiedz
@Matei123: Tak
@meinigel: Pominęłam przez przypadek, przepraszam. Rozegram z datą wsteczną jako retrospekcja.
@Queltas: Możemy to dogadać w wątku przedsiębiorstw, jak to nie będzie nic odlotowego, to nie widzę problemu żeby jedna z giełd notowała ten towar.
@Stah-Schek: Na początek właściciele statków będą mogli wysłać je na Misje Statków, jeżeli nie będą chcieli ich używać w akcjach indywidualnych. Szczegóły pojawią się wraz z wpisem wprowadzającym.
  • Odpowiedz
@lacuna:
1. Dlaczego zawieszone przedsiębiorstwa generują takie straty na obsłudze rachunku? Nie powinno to być bliżej zera?
2. Kto jest teraz właścicielem tych przesiebiorstw?
  • Odpowiedz
@lacuna czemu w przypadku rekrutacji przy mnie nie ma żadnej liczby? Ktos inny jak nikogo nie udało się mu rekrutować mial 0. U mnie nawet tego 0 nie ma
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: nie do końca rozumiem mechanikę wyżywienia miasta.
Są skrzynie z żywnością na sprzedaż. Żeby nie było klęski głodu trzeba je wykupić a późnej rozdać ogółowi miasta? Czy to nie jest tak, że każdy miał się utrzymywać sam w ramach wykonanej przez siebie pracy?
  • Odpowiedz
@lacuna:
1. Czy KHX ma tylko kopalnie, czy powstały też jakieś huty / zakłady przetwarzajace Olimpium?
2. Co dzieje się z wydobytym Olimpium (jestem żeglarzem zatrudnionym w KHX wiec powinienem wiedzieć gdzie to wożę)
3. Jakiego rzędu jest to wydobycie? (bardzo mało bo kopalnia dopiero startuje, czy ful wypas ogromne ilości)?
4. Czy po wyprawie przez góry wiemy jakie są orientacyjne ceny/ilości żywności w innych osadach na wyspie?
  • Odpowiedz
@jaksa0: @SirSherwood Zamknął Was gubernator, a teraz jedyne co pozostało, to zjeść jego porcję tiramisu - na pewno nie będzie miał nikomu tego za złe.

@ZdenerwowanyBialorusin: HaLucinacje i bliskośc waszych nicków w karcie postaci. W rolę żigolaków wcielili się Francois i Pax.

@mac3: 1. Wynik finansowy jest za kwartał wstecz. W następnym kwartale będą minimalne minusy. Nadal oczywiście pobierasz opłaty za obsługę ich rachunków.
2. Od zawsze był to
  • Odpowiedz
@Stah-Schek: 1. Tutaj jest kopalnia, w Xanthii huta, poprzedni wpis sugerował istnienie huty.
2. Trafia do Xanthii, gdzie jest przetapiane. Potem jest transportowane dalej.
3. Z kwartału na kwartał coraz większe. Teraz wraz z przejęciem górników z kamieniołomu i kopalni soli powinno wystrzelić do niespotykanych dotąd rozmiarów.
4. Podobne do tych w KKH, lokalna żywność jest zawsze tańsza niż sprowadzana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna: pisałaś że dzień handlowy od czwartku, mamy spodziewać się wpisu dzisiaj? Czy to też jest już w gestii administracji?
  • Odpowiedz