Wpis z mikrobloga

Mirki z #poznan i #gdansk, szukam płatnego stażu w finansach, typowo na wakacje(czerwiec-wrzesień), byle nie stricte w księgowości, sprawdzam codziennie pracuj.pl/absolvent/karierawfinansach, ale no ubogo jeżeli chodzi o oferty na ten moment, jeśli wie ktoś, gdzie jeszcze mógłbym czatować, to prosiłbym o informację.
#staz #praktyki #pracbaza
  • 7
linkedin / kontakt bezpośredni z firmami, nawet jeśli nie ogłaszają stażu to warto się odezwać / grupy z pracą na fejsie / absolvent.pl może
@radykalnyradek: State Street w Gdańsku, tam każdego wezmą


@Swojegonieznacie: "SO FUKCING STUPID" takimi slowami zagadal do mnie chinsko wygladajacy myfriend ze stoiska State Street na targach na ETI PG. Ja wystepowalem typ ze stoiska innej firmy, a nie jako uczestnik wiec gość mi sie wyzalil "fucking stupid students you have here". Takze bardzoe polecam każdemu tam pracowac, a w ogole szczegolnie jako pierwsza prace ( ͡° ͜ʖ ͡
@lukenzi: Powszechnie znany jest konflikt na linii polskich pracowników i osób z dalekiego wschodu w tej firmie, ale no co zrobisz jak nic nie zrobisz
Oni tutaj nawet przyjeżdżają bez znajomości excela także nie wiem kto tam pracuje w HRze xd