Wpis z mikrobloga

@Dominiko_: można zostawić drzwi, tylko zrobić je otwierane na ścianę a nie na lodówkę. Zostawiasz otwarte przez 99% czasu i ich nie zauważasz, a gdy nie chcesz hałasować na resztę mieszkania albo gotujesz coś bardzo intensywnego to zamykasz.
  • Odpowiedz
@zakoo Moim zdaniem punkty @Mandark są dobre, szczególnie z mniejszą kuchnią. Zrób sobie blat wzdłuż ściany albo wstaw mały stolik, przecież nie będziesz zapraszał gości na jedzenie do kuchni, a zjeść z partnerką posiłek możesz też przy mniejszym stoliku. Powiększenie najmniejszego pomieszczenia kosztem łazienki też ma sens, jeżeli planujesz wynajem w przyszłości. 10m2 łatwiej wynająć niż 8
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@zakoo: aneks to porazka, z--------a obiadem caly dzien i nie da sie tego przewietrzyc. Okna mamy na plac zabaw i jest tam istne zoo, darcie mordy bachorow jak w lunaparku. Zazdroszcze i dobry wybor :)
  • Odpowiedz
@zakoo

@SiDi: Ogólnie te 11m2 to za dużo jak na taki ciąg komunikacyjny - wiem, ale duża szafa jest, miejsce na jakąś mniejszą szafkę na buty również, lustro powiesisz, kwiata postawisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) najmniejszy pokój docelowo będzie miejscem do pracy - biurko, komputer, jakiś szezlong żeby się nie przepracować nadto


Jeszcze będziesz zadowolony z tego korytarza akurat (
  • Odpowiedz
@dorotka-wu Zapewne dużą rolę odgrywa tu przyzwyczajenie i osobiste preferencje. Lubię trochę więcej przestrzeni i gdybym miała zmieścić się na tych 66m2, wolałabym dwa większe pokoje niż trzy mniejsze.
Zupełnie nie wyobrażam sobie pomieścić tyle na 41m! Daj znać, jak już się rozpoznasz jakie to cuda.
  • Odpowiedz
@Mandark: kuchnia nie do ruszenia - będę bronił jak Rejtan. Klatka ma być czymś w formie biura/miejsca do pracy. Biurko, komp, szezlong, lampka i elo


@zakoo: zrobisz bobo, bedziesz potrzebował pokoju dla bobo i będzie mały metraż
  • Odpowiedz
@LisListopadowy jak nie zapomnę, wiem że dopiero wykanczaja :)

Ja też wolę większe przestrzenie - wybrałam największy metraż z dwoma pokojami z możliwych :) (teraz żałuję patrząc na czynsz że nie wzięłam mini kawalerki xD)
  • Odpowiedz
@zakoo: co jest dramatycznego w aneksie? Nie wyobrazam sobie mieszkac w mieszkaniu z oddzielną kuchnia. Wszyscy siedza w salonie, a Ty jak odludek gdy jedzenie przygotowujesz
  • Odpowiedz
@dyslexia: 5k
@mulen: no właśnie ja z tych odludków co Ci wszystko przyniosą i którym lepiej nie przeszkadzać w kuchni ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyżej już wspominałem z czym mam problem odnośnie aneksów - to po prostu rozwiązanie nie dla mnie
  • Odpowiedz