Wpis z mikrobloga

@ZlewikkTV: Stolica w Afryce to nie jest taki dramat jak stolica w Azji, ale i tak, czy nie opłacało się bardziej cisnąć na Europę, żeby tam przenieść stolicę? Dla mnie to była pierwsza rzecz przy Mamelukach, szkoda nawet tych trzech afrykańskich TC.
@Jan_K: nie byłem w stanie cisnąć w Europe, gdy Osman mial 150k a ja z tym samym devem 50k forcelimtu. Osman robił same łatwe wojny z botami i nikt mu nie stawiał oporu, żeby wygrać pierwszą wojne i dostać peaca za 40% musiałem świadomie iść all-in w bankruta (w ten sposób udało się troche przełamać tego bloba). Pamiętaj też, że od tego patcha do przeniesienia stolixy do Europy musisz mieć tam
@ZlewikkTV: Wiem, że 50%, złapanie jednej prowincji, tak jak wcześniej to żaden problem, bo do tego nie trzeba nawet Turków ruszać. Ja wbijałem w Anatolię i wschodnie wybrzeże Morza Czarnego, Róg Afryki odpuszczałem, bo to i tak bida z nędzą. Tylko tamtą grę jeszcze na normalu grałem, no i chyba trafiłem na dobry moment z Turkami, czasem jak Albania dołączy do genueńskiej ligi handlowej, mając jednocześnie gwarancje Wenecji, to Turcja ma