Wpis z mikrobloga

Po prawej stronie zdjęcie czarnej dziury zrobione z odległości 55 milionów lat świetlnych. Po lewej zdjęcie sebastiana #!$%@? Ci rower wykonane kamera CCTV z odległości 20 metrow. xD

"Urodziłem się za późno na obserwację i eksplorację kosmosu, lecz za wcześnie na dokładne zdjęcia patusów" XD

#heheszki ale #takaprawda #humorobrazkowy
2906518 - Po prawej stronie zdjęcie czarnej dziury zrobione z odległości 55 milionów ...

źródło: comment_Up91U4h3pmKgiCgpzaAh50gbXu1tkuVR.jpg

Pobierz
  • 28
@2906518: problemem nie są kamery monitoringu miejskiego, klatek schodowych itd, tylko dyski twarde rejestratorów - mają małe pojemności = są tanie. Obecnie sprzedawane kamerki nagrywają w 1080p, co z tego, jak obraz, który zapisują waży dużo, admin zmniejsza rozdzielczość żeby nagrać więcej video w jakości jak wyżej.
@2906518: @Oude_Geuze: Wystarczy ograniczyć ilość klatek na sekundę, ustawić nagrywanie na detekcję ruchu i lekko ograniczyć jakość bez zmiany rozdzielczości(praktycznie nie widać różnicy w jakości, a można sporo zaoszczędzić). Problem jest taki, że taki sprzęt nie złapie złodzieja, więc nawet jak się nagra takiego złodzieja to nikła szansa na jego znalezienie. Problem stanowią inwestorzy, który nie chcą inwestować w rzeczy, które się raczej nie zwracają.

Przykładowa konfiguracja dla 4 kamer
dziekuje - @2906518: @Oude_Geuze: Wystarczy ograniczyć ilość klatek na sekundę, ustaw...

źródło: comment_3ACAZGAqczi4xW9O8aYWo3S9jAZbLTK2.jpg

Pobierz
@Oude_Geuze
@dziekuje
Nie, problemem są Janusze którzy chcą jak najtańszy monitoring. Jak mi taki dzwoni to z miejsca odmawiam, bo nie zakładam analogow tylko same IP.
Ale jak znajdzie się taki #!$%@? Wiesiu. Który założy Januszowi analogi z poprzedniej epoki to mamy to co na obrazku po lewej.
#!$%@? bym za to palami bo to jest zlepek pikseli a nie monitoring.
Wogole jak widzę kogoś kto zakłada analog w 2019 to robię
@korni007: Znam placówki gdzie mają maksymalne parametry jeśli chodzi o jakość i nagrywanie ciągle 1fps i 5fps na ruch,wystarcza w zupełności...
Co do analogów to można dać jeden duży zasilacz i puścić to po skrętce gdzie zasilanie masz na jednej parze, a na drugiej strumień, oczywiście trzeba dawać wtedy konwertery BNC, ale jest przy tym #!$%@? trochę, dlatego sam wolę IP.
Analog jest ok i często w placówkach o podwyższonym poziomie
@korni007: Na analogu też można zarobić chociażby na dodatkowych przewodach jeżeli chcesz je ciągnąć osobno. U nas jest to 7zł/mb z ułożeniem, więc masz 2x7zł/mb + dodatkowa robocizna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Rób po prostu dwie oferty jak masz takiego Janusza, gdzie analog wychodzi drożej.
@korni007: Nie wiem, zazwyczaj jak to zakładamy to jest to po prostu wymiana starej kamery analogowej na nową. Jak nie ma rejestratora IP to nie dasz IP prawda?
Mam jeden obiekt na którym mają same kamery analogowe(nowe) i rejestratory IP. Placówka bankowa można powiedzieć i o kamerach IP nie chcą słyszeć.