Wpis z mikrobloga

Nie wierzę, że można być takim mizoginem. Babka, która jest na zdjęciu (Dr Katie Bouman) pracuje nad projektem Event Horizon Telescope od 12 lat (zaczęła kiedy jeszcze była w szkole średniej), jest absolwentką MIT, najważniejszej uczelni technologicznej USA, ma ukończony doktorat, w dodatku nie była tyle co project manerką, a sama zaprojektowała algorytm, który użyto do wygenerowania pierwszego zdjęcia czarnej dziury, a co mówi Wykopek? #!$%@? ZROBIUA, JEST TYLKO TWARZĄ PIJAROWĄ
Nie mam siły nawet komentować takich ludzi

#mizoginia #neuropa #shitwykopsays
#nauka #kosmos
Pobierz Reepo - Nie wierzę, że można być takim mizoginem. Babka, która jest na zdjęciu (Dr Ka...
źródło: comment_NbsGGPRBJsyWwpPQK3RduN88jmQOSR68.jpg
  • 255
@ChceCosPowiedziec: Tak i wyobraź sobie że nawet mi za to płacą. I doskonale potrafię porównać ile pracy i wiedzy wymaga opracowanie dobrego konceptu a ile jego zaimplementowanie.

Zaimplementowanie algorytmu to po prostu użycie "ficzerów języka", przepisanie z abstrakcyjnego opisu na jakiś konkretny język programowania. Faktyczna praca to koncepty, praca architektów oprogramowania a nie code monkey klepiące bezmyślnie kod, o przepraszam, IMPLEMENTUJĄCE algorytmy. xD
reverse racism


@johny-kalesonny: To jest rasizm. Powiedzmy że, biali na jakąś uczelnię mogą się dostać od 100 punktów, a czarni od 80 punktów to raz, że biali nie są traktowani sprawiedliwie, dwa że taka uczelnia wychodzi widocznie z założenia że czarni są mniej inteligentni i zdobywają słabsze wyniki.

Dlaczego biały, który się bardziej postarał i zdobył 99 punktów ma ustąpić miejsca czarnemu, który zdobył 81 punktów? 99>81

Widocznie nie patrzy się
biali są dyskryminowani przez mechanizm "reverse racism", co jest #!$%@? tak głupie, że nie rozejdę tej żenady w tydzień.


@johny-kalesonny: https://www.nytimes.com/2018/10/15/us/harvard-affirmative-action-trial-asian-americans.html

Tak, bardzo głupie jest XD Nie wiem po co ja w ogóle dyskutuję z lewackim urojeńcem który zaraz będzie mi mówił, że białe jest czarne a czarne jest białe XD

No tak, to nie jest White power, ale koncept jest ten sam.


Dokładnie ten sam koncept. W końcu konceptem white
"It's OK to be white" odnosi się do tego konceptu oblężonej twierdzy, m.in. że polskie Polki rodzą dzieci muzułmańskim muzułmanom, a nie Polakom fajnym chłopakom. I że biała rasa umiera, że jest prześladowana itd. itp.


@johny-kalesonny: jeśli ktoś ma problem z samym stwierdzeniem "it's ok to be white" to twierdza jest naprawdę oblężona, niezależnie od tego ile ideologii do tego ktoś sobie dopisze.

Można mieć problem do bredzenia o "p0lkach", które
@Reepo: i znowu #bekazlewactwa, już wyszły nowe fakty, że 99% algorytmu napisał Andrew Chael, czyli mówienie że ona zrobiła algorytm to bezczelny fake news, poza tym team odopowiedzialny za to zdjęcie liczy 200 osób a nie jedną. Znowu próbuje się wylansowac niczemu winną kobietę jako bohatera a wychodzi że nie tak zasłużenie jak się wydawało przez co cierpi potem wizerunek kobiet, bo ludzie będą kwestionować już na starcie podobne newsy
Przypominam, że cała afera zaczęła się od tego, że media w USA na sam widok tej kartki zareagowały jakby zobaczyły żywcem obdartą ze skór i powieszoną całą murzyńską rodzinę przez Ku Klux Klan w imie białej supremiacji.


@Strzelec_Kurpiowski: Nie mam problemu z samym stwierdzeniem "It's OK to be white", uważam, że bez kontekstu nie jest rasistowskie.

Ale w kontekście wywieszania tych #!$%@? kartek w kraju, gdzie urzędowy rasizm zniknął dopiero niedawno,