Wpis z mikrobloga

@knrwa123: to ja montuje takie urządzenia i też cały #!$%@? w domu jestem ;p Tylko jako taki specjalista od posadowien itp za bardzo nie mam na co stacjonarnego zmienić za podobne pieniadze.
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Jesteś żywym dowodem na to, że niektórzy to kompletnie nie potrafią organizować wolnego czasu ( ͡° ͜ʖ ͡°) jest niezliczona ilość obiadów, które da się przygotować w 15 minut. Jeśli coś wymaga dłuższego gotowania to możesz czekając ogarniać porządki, a nawet iść pod prysznic, nie jesteś babą co musi golić całe ciało i nakładać 28 kremów, dasz radę nie spalić mieszkania. Przy regularnym sprzątaniu zajmuje
  • Odpowiedz
@puddin: ale niektórzy pracują fizycznie i nie mają siły robić obiadu na czas i sprzątać podłóg odrazu jak wrócą.
No ale komu ja to mówie, typowa p0lka najczęściej pracuje lekko i na siedząco
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: mój dzień dzisiejszy. Wstałem i pojechałem do pracy na 8. 00
Popracowalem 6,5 godziny zarobiłem 400 zł, pojechałem o 14. 30 do Kauflandu po rzeczy na obiad i gotuję gołąbki bo moja kobieta o to prosiła. Zazwyczaj ustalam zlecenia na 10 i do 15.00 żeby nie stać w korkach. Nie wyobrażam sobie jak można spędzać więcej jak 40 min w korku codziennie.żeby jeszcze za to płacili.
  • Odpowiedz
@puddin: Niby tak, ale siłowni nie traktuje jako sposobu na spędzanie wolnego czasu. Moim zdaniem to po prostu dbanie o swoje zdrowie. Coś, co każdy człowiek powinien robić, by w wieku 40 lat nie być zapuszczonym knurem z totalnie zniszczonym zdrowiem. Tak jak idziesz do pracy, by zarobić na życie, tak ja chodzę się poruszać, by ciało było sprawne. Także to raczej konieczność, jak mycie się. Owszem, mógłbym tego nie
  • Odpowiedz
Nie wspomnę o tym, że sam postanowiłeś poświęcać 2h dziennie na siłownie i jest to Twój WOLNY czas.


@puddin: Poczytaj sobie co się dzieje z organizmem, jak nie zapewnisz mu wysiłku fizycznego. Druga sprawa, robiąc obiady musisz pilnować, żeby nie było za dużo węgli, bo też się to odbije na twoim zdrowiu. Nie pilnując stylu życia można bardzo szybko wpaść w głębokie gówno, w którym spadnie również sprawność twojego umysłu
  • Odpowiedz
No i też oczywista kwestia, naprawdę chciałbym poznac ludzi, którzy KAŻDĄ MINUTĘ dnia są na pełnych obrotach


@bezbekpol: Musisz poznać mojego szefa, którego zresztą bardzo szanuje, bo potrafi mimo to zrozumieć, że nie wszyscy mają tak sprawny organizm. Są mutacje genetyczne, które pozwalają np. spać 5 godzin przy zachowaniu pełnej sprawności, także tacy ludzie istnieją.
  • Odpowiedz
@krowikwik: Sednem sprawy nie jest zapewnianie organizmowi wysiłku fizycznego czy pilnowanie ilości spożywanych węglowodanów, a dysponowanie czasem. Wolnym czasem. Jeśli ktoś chce w wolnym czasie chodzić na siłownie i liczyć kalorie, składniki odżywcze czy plamy na suficie to niech to robi, ale niech nie narzeka, że nie ma czasu, bo musi to robić. Nie musi. Chce. Spędza wolny czas tak jak chce. I ma ten wolny czas żeby go spędzać
  • Odpowiedz