Wpis z mikrobloga

mi sie marzy wygrac w lotto. ale nie jakies wielkie podroze, ruchanie codziennie prostytutek i wydawanie siana na super fure. po prostu, zeby miec duzo czasu na proste czynnosci jak serialik/film, basen, silka, rowerek. do tego wzialbym jakiegos pieska ze schroniska i bysmy se chodzili na spacery. obecnie nie moge sobie pozwolic na psa, bo nie ma mnie 10 godzin w domu, a pies potrzebuje isc na spacer i w ogole bliskosci.
  • Odpowiedz
@Dead_Inside: mam tak samo, jakbym wygral w lotka to po prostu urzadziłbym sobie wypas piwnice, żył z odsetek i wolny czas poświęcał właśnie na takie proste sprawy, w końcu mógłbym być na bieżąco ze wszystkimi filmami/grami miałbym ochotę coś porobić, jako introwertyk po całym dniu siedzenia z ludźmi mam już dość i brak mi siły na cokolwiek ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj: tak się czuję w tym wątku jak pic rel. xD
wstaję o 5.50 żeby być w pracy na 9, kończę pracę o 20, żeby być o 21.30 w domu iść spać i czasem nawet coś zjeść. Jestem wykończona i marne szanse że znajdę lepszą pracę przez najbliższe 3 lata, a taki jest wymagany staż w mojej branży. Do tego praca bardzo wymagająca, stresująca, często nawet nie ma czasu się czegoś
oszty - @Jestem_Tutaj: tak się czuję w tym wątku jak pic rel. xD
wstaję o 5.50 żeby ...

źródło: comment_7eRo7w8BOqwD7TBaFrx7UXh8L2RpuWqG.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz