Wpis z mikrobloga

Wołam plusujących.
@wzasadzie @WujaAndzej @Renesans @styropiann @egyptianJoe @noothingg @manyu @Miretto @kfffasny

Po tygodniowej kuracji c 5htp, stwierdzam, że jest to zajebiste. Mocna poprawa jakości snu. Nawet zachciało mi się rano szybciej wyjść z łóżka, mam więcej energii. Śpię po 6h, budzę się w nocy przez bardzo realne sny, a rano jak nowo narodzony.

Co do mdma to teraz w weekend już 3x tydzień pod rząd. Dawka 200mg molly działa zajebiście, czuć tą magię. Ale muszę sobie w końcu przerwę zrobić, bo jednak już zaczynam przesadzać. Tylko nie mam pojęcia jak wytrzymam na rejwach bez emki ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#narkotykizawszespoko #mdma #rave
  • 23
@lort_fzhut: co tydzień moim zdaniem zdecydowanie zbyt często, ale rozumiem fascynację. uważaj na tolerkę 5htp, szybko rośnie, warto robić przerwy. niedługo może się zacząć gorszy etap to znaczy zaczniesz zauważać minusy takie jak spadek libido.

próbowałeś eksperymentować z dużymi dawkami? można się tym porobić ciiii

a jeśli czujesz się dobrze to super, fantastik, ciepło na serduszku
@egyptianJoe: Wychodząc z rejwu 500mg (rano), w nocy (300mg), kolejne dni rano i wieczorem po 100mg. W sobotę, którą idę na imprezę nie brałem, bo podobno zaburza działanie emki.

@WujaAndzej: Co do libido, to już zauważyłem minimalny spadek. Co do dużej dawki, to planuję spróbować to na najbliższym rejwie. Będę miał od razu motywację, by nie brać emki, bo dostanę zespołu serotoninowego xD
Jaką dawkę polecasz?
@WujaAndzej: rozleniwienie i spadek libido? Naprawdę odczułeś takie efekty po 5-htp? Ja osobiście mam przeciwnie wręcz. Z czasem po prostu przestaję odczuwać efekty i wtedy przerwa.
Poza tym efekt serotoninowy to nie jest tak łatwo wywołać.
@Proxnik: sam mi tłumaczyłeś że większa dawka serotoniny może przełożyć się na większą dawkę monoaminooksydazy, która to rozkłada dopaminę ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tej naturalnie nie mam zbyt dużo.
@Proxnik: za głowę byś się złapał gdybyś znał całą historię za tym, ale jestem bardzo głupim człowiekiem ze skłonnością do przesady. A 5htp to pewnie, jest fantastyczne, warto je polecać.
@Proxnik: xD serio, przecież sam jadłem i to długo. Ja to hardy ćpun, były chwile że naprawdę mnie ratowało. Jeśli może pomóc też innym to czemu nie polecać? Ale faktycznie ubzdurałem sobie, że jeśli ja miałem takie, a nie inne objawy to inni też będą mieli, egocentryk ze mnie, dziękuję że zauważyłeś.
@Proxnik: No właśnie problem z 5htp jest tak, że ma interakcje z wieloma rzeczami i łatwo o ZS. Przez co nie jest on wcale taki bezpieczny, ale co js się znam( ͡° ͜ʖ ͡°)

Samo łączenie tego z M bez parodniowej przerwy tez jest niebezpieczne