Wpis z mikrobloga

  • 1
Hej Mirki. #pytaniedoeksperta
Jak to jest, że na Allegro znajdę te same #perfumy (też EDP, też testery) w tej samej pojemności od sprzedawców ze 100% pozytywami za 100 zł i za 400 zł?

Przykład: Dior Sauvage. Są za ok. 130 testery 100ml od sprzedawców ze 100% pozytywami.
Są też nawet za 400 zł takie same 100 ml testery...

Sprawdzałem opinie o tych tańszych sprzedających i tych pozytywów nie jest 5, a kilkadziesiąt, a nawet 100 i więcej.

Co jest ku..a? (°°

#pytanie #zakupy #szukamcebuladeals #allegro
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaZyL4: a co ma Janusz powiedzieć jak wydał całe 130zł na swojego sauvage-a i przecież jakoś to pachnie.
Jakby Janusz poszedł ze swoim sauvagem do perfumerii to by się zdziwił, ale co ma Janusza głowa bolec.
  • Odpowiedz
@BaZyL4: sprzedawcy z allegro kupują w tak niedorzecznie wielkich ilościach oryginalne perfumy od znanych marek, że dostają je za bezcen i temu też taka różnica cenowa. Za 130zl dostajesz oryginalnego Dior Sauvage. Potwierdzone info. Oprócz tego mają wiele zapachów których nie można dostać w takim chociażby Douglasie czy notino. Mój ulubiony to Giorgio Armagedon Acqua Di Encre Noire oraz Tom Fort Virgin Islandia Water (
  • Odpowiedz
@GrubyJ3zus: tu akurat jest różnie, nie wszystkie baby z rynku sprzedają fejkowe domowe jajka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też czasem biorę jajka z rynku i mocno się różnią od sklepowych już na pierwszy rzut oka - każde jajko ma inną wielkość i to są dość duże różnice, niektóre są takie w---------e duże, że sklepowe L-ki to by się dwie w nich zmieściły. No i często są
  • Odpowiedz
@dr_love: myślisz są tu idioci którzy wzięli moje wypociny na poważnie?( ͡° ͜ʖ ͡°) no juz specjalnie druga część dodałem z tym Giorgio armagedon gdyby faktycznie trafił się jakiś wykopem który by uwierzył w oryginalność perfum za 130zl
  • Odpowiedz