Wpis z mikrobloga

Chcielibyście #ama z uczniem 3 klasy gimnazjum, który jutro ma mieć egzamin gimnazjalny, ale przez #strajknauczycieli może się on nie odbyć? Dodatkowo mógłby opowiedzieć o życiu w gimnazjum w Polsce C. Szlugi, n-------i, przekupywanie pań sprzątaczek. Bez żadnego sciemniania.

#kiciochpyta #szkola
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niegwynebleid @norepinefryna: To jest nawiązanie do tego wpisu z niedawnych gorących z odrzuconą propozycją AMA z gwałcicielem/mordercą. Ale jak OP nie doda hasztagu #pdk to 'elita internetu" nie zrozumie. Ech szkoda strzępić ryja. Idźcie se poplusujcie te wpisy "wciśnij plusa a dowiesz się, jakim ziemniakiem jesteś".
  • Odpowiedz
@Janusz16: A wyobrażasz sobie taką sytuację, że 100% użytkowników wykopu nie widziało 100% wpisów dodanych tutaj? Jeśli to nawiązanie do innego wpisu - spoko, ale ja nie widziałam tego innego wpisu. Mam nadzieję, że to przeżyjesz.
  • Odpowiedz
@norepinefryna: nie atakuję Ciebie osobiście, a dużą liczbę plusów przy Twoim wpisie. Pojedyncze osoby mogły nie zauważyć wpisu, który był na szczycie gorących. Ale większość osób? To już nie kwestia tego, że ktoś nie zauważył, tylko, że nie kojarzy jednego z drugim dopóki ktoś mu nie pokaże "O, POPATRZ O TUTAJ JEST ŚMIESZNIE #pdk"
  • Odpowiedz
@Janusz16: No dobra, ale nawet jak ktoś nie kojarzy, to co z tego? Tragedia się stała? Może ludzie plusują bo się zaśmiali pod nosem z tego zmieniania butów, taki cel był mojego komentarza- żeby był zabawny. Jak dla mnie rozdmuchujesz naprawdę nic nieznaczącą sprawę. Ktoś dodał analogiczny wpis, inni go nie zobaczyli i nie skojarzyli, albo skojarzyli ale zaplusowali mój komentarz- ojej, ojej.
  • Odpowiedz