Wpis z mikrobloga

W zeszłym tygodniu przyszła do mnie zamówiona hulajnoga #m365 z #gearbest którą zamówiłem na koniec LISTOPADA ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obiecali 1% ceny (345$ wtedy) za każdy tydzień opóźnienia powyżej 60 dni od zamówienia. Pisałem do nich w piątek a do dziś cisza... Miałem wycofać już płatność przez paypal ale na pewno pisali że jest w polsce i dostanę i jeszcze skusili zwrotem $. No myślę dam szansę a tu taki #!$%@?... Nie odpisują już i nie zobaczę ani $ zwrotu xD #oszukujo @GearBest_Polska co to ma być.
  • 17
Obiecali 1% ceny (345$ wtedy) za każdy tydzień opóźnienia powyżej 60 dni od zamówienia.


@sad_pepe: gdzie to obiecywali? (Tez zamawialem w listopadzie i dostalem w zeszlym tygodniu)
@sad_pepe: No i że masz 180 dni ochrony? Wydałeś tyle kasy i masz zamrożoną kasę po 2 miesiącach byś miał pełen zwrot i teraz jeszcze hulajnogę, wtedy mógłbyś z nimi debetować o to ile im oddasz, a teraz masz hulajnogę, więc co ci po tym sporze teraz na paypalu?
@TomdeX: No dlatego mam nadzieję że sam gearbest odda, innym coś tam zwracali jak pisali. ¯_(ツ)_/¯


@sad_pepe: Oni się z tobą niepierdzielą to ty też nie powinieneś. Chińczyk to chińczyk, z nimi krótko. Trochę kaszanę odwaliłeś, no ale życzę ci żebyś jeszcze coś ugrał.
Wydałeś tyle kasy i masz zamrożoną kasę po 2 miesiącach byś miał pełen zwrot i teraz jeszcze hulajnogę, wtedy mógłbyś z nimi debetować o to ile im oddasz


@TomdeX: jakby założyl spór po 2mc, to by hulajnogi nie dostał, na etapie nadania po przypłynięciu do Europy by mu nie nadali (w praktyce po zawróceniu do CN wysylali chyba z magazynu EU, więc tym bardziej by nic nie dostał).
@sad_pepe: Ewentualnie postrasz ich paypalem, że masz dowód na to, że proponowali częściowy zwrot, zrób screeny korespondencji, jak gearbest będzie nadal miał wywalone to tak czy siak załóż na paypalu spór.