Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1368
Rodzice i nauczyciele czyli ludzie, którzy powinni współpracować nad rozwojem dzieci skaczą se do oczu podczas gdy ludzie odpowiedzialni za #!$%@? system edukacji szczują ich na siebie nawzajem i #!$%@?ą ich pieniądze, które mogłyby tę sytuację poprawić, na jakieś populistyczne gówna.

Borze, jakie to polskie xD

#strajknauczycieli #bekzpodludzi #dzielirzadz #terazpolska
  • 86
@szpongiel: dzięki za choć jeden normalny komentarz. Mam wrażenie, że ludzie w naszym kraju są ślepi i głusi. Niestety PiS nie da nam podwyżek, bo nauczyciele to nie jest elektorat. Za to rolnik jest więc krowa+ się należy. A podobno nie ma pieniędzy. Kłamią bez cienia zażenowania o wysokości naszego wynagrodzenia, ilości strajkujących szkół i wielu innych rzeczach.
@szpongiel: nie wracaj, żyj spokojnie. Mnie krew zalewa ilekroć słucham wiadomości, myślę, że propaganda w PRL była delikatniejsza. No i jak dla mnie dążymy do bycia państwem totalitarnym.
Niektóre cechy totalitaryzmu wg Normana Daviesa: propaganda; „wróg dialektyczny”; psychologia nienawiści: kreowanie i podsycanie nienawiści; monopol w dziedzinie sztuki, estetyzacja władzy; cenzura prewencyjna, fabrykowanie informacji; pogarda dla liberalnej demokracji;
@lenamilena: tak samo jak PO przez 8 lat z tym że oni jeszcze kradli na potęgę i sprzedawali państwowe dobra oraz całe media zagranicznym korpo. W Polsce nic się nie zmieni bo bedzie albo PiS albo PO ewentualnie ich podpartie. Polecam wyjechać z kraju :)
@Maticwaniak: niestety nie ma alternatywy () @cienki137: zapewne! wszystko ściema-państwo z dykty i papieru, gdzie trawę malują sprayem na zielono jak w Koreii Pn. Ale i tak jestem dumna z mojej grupy zawodowej, bo nauczycielki odkąd pamiętam, nigdy nie potrafiły się zjednoczyć, tak jak np. pielęgniarki, a tu taka niespodzianka, że to właśnie ta grupa powiedziała basta ściemie wciskanej nam przez Kociego Króla i jego wojska.