Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1368
Rodzice i nauczyciele czyli ludzie, którzy powinni współpracować nad rozwojem dzieci skaczą se do oczu podczas gdy ludzie odpowiedzialni za z-----y system edukacji szczują ich na siebie nawzajem i p------------ą ich pieniądze, które mogłyby tę sytuację poprawić, na jakieś populistyczne gówna.

Borze, jakie to polskie xD

#strajknauczycieli #bekzpodludzi #dzielirzadz #terazpolska
  • 86
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lenamilena: Nie znasz tematu krowa 500+, ale sie wypowiadasz, jakie to polskie. Pieniądze na ten cel mają pochodzić z budżetu UE na 2021-2027 rok i wynikają ze wspólnej polityki rolnej UE. Mają być stosowne ograniczenia tego dofinansowania, krowa musi być karmiona paszą wysokobiałkową wyprodukowaną przez rolnika w Polsce, żeby ograniczyć import soi.
  • Odpowiedz
@szpongiel: tzn 1/3 osób które się wypowiada w tym temacie to gimbaza i licbaza która po prostu nie lubi szkoły.
Reszta do odpad ludzki który chce aby ich dzieci wyrosły na takich samych tumanów jak oni, g---o umieli, i zadupcali w g---o robotach bez wykształcenia.
  • Odpowiedz
@lenamilena: nazywaj ludzi "tepymi masami" pisząc:
"Mam wrażenie, że ludzie w naszym kraju są ślepi i głusi. Niestety PiS nie da nam podwyżek, bo nauczyciele to nie jest elektorat. Za to rolnik jest więc krowa+ się należy. A podobno nie ma pieniędzy"
po czym ktoś Ci napisał że to z UE to mówisz:
": ale nazywa się, że PiSy dajo! Z własnej kapsy! Tacy dobrzy.Jakoś tego nie nagłaśniają, że to
  • Odpowiedz
@MirabelleCooper: Szkoda tępić jęzor. Rozbijasz moją wypowiedź na czynniki pierwsze, aby zatracić jej ogólny sens. I ja odwracam kota ogonem. Dyskutuję tylko z ludźmi, którzy są otwarci umysłowo, a ich argumenty coś wnoszą. Ty nie łapiesz do tego elitarnego grona.
  • Odpowiedz
@kontaktron: nie zna połowa społeczeństwa. I oto do czego znierza rząd. Rolnicy myślą, że dostaną w 2023 i polecą do urn, a potem niespodzianka, tylko 5% się załapie. Tak samo Grażyny, Karyny i Sebixy nie znają się na szkolnictwie, a się wypowiadają. 3/4 społeczeństwa to nagle eksperci od edukacji. Pani Halynka lepiej wie ile zarabiam, ile godzin pracuję i jaki jest poziom mojego wykształcenia i kompetencje zawodowe, chociaż sama zaciążyła
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czujesz trend na wykopie i piszesz pod publikę. TO jest właśnie populizm.

Napisałem to co myślę. Oczywiście nie narzekam, że mój wpis cieszy się popularnością.

Wybacz jest różnica pomiędzy - Tajny spisek usunął nam systemy weryfikacji

To już jakaś twoja projekcja, nic takiego nie pisałem.

Te
  • Odpowiedz