Wpis z mikrobloga

Mircy, coś tam mi się ostatnio przewinęło na reddicie z "zig-zag'owaniem" kalorii. Coś na zasadzie:
Poniedziałek (dzień z treningiem): 2400kcal
Wtorek (bez treningu): 2000 kcal
Środa (trening): 2400 kcal i tak dalej.
Warto coś takiego robić? Gość pisał, że ma to pobudzać nasz metabolizm, gdyż może on się przyzwyczaić do niższej ilości kalorii. Na logikę to brzmi dobrze, ale logika w tym przypadku nie raz mnie zawodziła ( ͡º ͜ʖ͡º) Jeśli to ma jakieś znaczenie, to dodam, że jestem na keto.
#mikrokoksy wołam tag #dodzo ale nie wiem czy słusznie, jak coś to wybaczcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jukebox: rotacja kcal, normalna sprawa
Dzień 1:Masz podstawową aktywność
Dzień 2:Masz zwiększoną aktywność (o trening)
Logiczne jest że w "Dzień 2" masz większe zapotrzebowanie

Najlepiej sprawdź na sobie
@NooB1980: hmm, teraz dopiero zauważyłem, że #dodzo to konkrety system żywieniowy, niezwiązany z keto. Ktoś kiedyś napisał, że to tag dla ludzi z keto i stąd ten wpis. Ja na #dodzo nie jest w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na keto ze zwykłym liczeniem kalorii, redukuję, bo się trochę spasłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą to dobrze rozumiem, że chodzi
@psposki: Ludzie wale wiecej kcal na oko w DT, a pozniej okazuje sie, ze ich trening jest slaby. Nawet sie na nim nie spoca, hormony nie odpala. Dlatego u mnie zazwyczaj wiecej kcal wpada dzien po treningu. Chyba, ze trenuje dzien po dniu, a wtedy apetyt mam stale nakrecony. Wole zdac sie na proporcje i instynkt, glod-sytosc. Nie na wyimaginowane kcal. :)
Ja na #dodzo nie jest w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na keto ze zwykłym liczeniem kalorii, redukuję, bo się trochę spasłem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Swoją drogą to dobrze rozumiem, że chodzi o stworzenie sobie jakichś posiłków z odpowiednim bilansem TWB i jedzenie ich "do syta"? Bez żadnego liczenia?


@Jukebox: Od dodzo wychodza wszystkie warianty diet tluszczowych, w tym i
Pobierz NooB1980 - > Ja na #dodzo nie jest w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jestem na keto ze zwykły...
źródło: comment_X9mDkRbYREU27LOZet1ItLfx9IripqOX.jpg
@NooB1980: Tak #!$%@? a świstak siedzi i zawija smalec w sreberka. Wyglądasz jak utuczony ziemniak i doradzasz ludziom jak mają chudnąć i robić suche mięso. To coś jak Tucznik, który zamiast robić filmiki wyłącznie o treningu wymądrza się na temat diet redukcyjnych. Gruby uczy jak schudnąć, chudy uczy ja przytyć, a ziemniak uczy wszystkiego.
@NooB1980: haa, mnie naturale nie #!$%@?ą, Ty też, to naturali #!$%@?, że ktoś jest na bombie, a oni nie mają jaj żeby samemu przybić, byłbym debilem gdybym się emocjonował jakimś tłuszczowym spasionym ziemniakiem, taki mam styl pisania i daje Ci tylko do zrozumienia, że nie bez powodu zostałeś #!$%@? ze wszystkich moderowanych for za pisanie głupot ;) Musisz sobie uświadomić, że zmarnowałeś życie na debilizmy, bo mam wrażenie, że żyjesz w
@NooB1980: Aha, skoro już przywołałeś Natana, to wróćmy do tematu, który dosłownie za każdym #!$%@? razem :) ignorujesz palisz głupa, albo jesteś.
Pytałeś Natana co jadł gdy budował mięso? A może pytałeś go czy redukował normalnie jak człowiek licząc kalorie, a nie stosując jakieś wyimaginowane proporcje btw, które wymyślił gość, którego później te magiczne proporcje zabiły.
@Skogyr: Lopatologicznie wyjasnilem mu i innym sterydom na SFD jak ma jesc:

https://www.wykop.pl/wpis/40251471/kto-osoby-szczuple-bez-syndromow-metabolicznych-ch/

Nie 100-120gB, poniewaz wazy 100-120kg. Nie 80gWw, gdyz wazy 100kg i 300gT w zwiazku z tym, ze T je sie 2 lub3 tyle co bialka dla 100kg #podludzie #sterdy maly mozg #takaprawda o koksach z IQ deniggerw ....]:D
#mikrokoksy #dieta

I admin #steryd zdenerwowal sie, jak mozna wytykac sterydom ich maly mozdzek.
¯\(ツ)_/¯

Oczywiscie z zaproszenia do
Pobierz NooB1980 - @Skogyr: Lopatologicznie wyjasnilem mu i innym sterydom na SFD jak ma jesc...
źródło: comment_CybLldkIlVYfmSSdwxYWW9HRVmjPWrVm.jpg