Wpis z mikrobloga

@Mirkoelement: grasz ADC, masz przeciwko sobie super zgrany premade, ADC przeciwnika robi cię jak chce, nawet support łapie kille. #!$%@? gra na bocie. Tymczasem na topie przeciwnik lamus ale twój 3 krotnie wpadł pod wieżę i go sfeedował, gg.
Next gra:
Grasz Topa Nasusem bo lubisz, naprzeciwko wychodzi Morde albo taki Olaf. Widzisz, że twój bot ma easy win, support przeciwnika robi jakieś głupoty, ogólnie easy bot xD Tymczasem u ciebie
@Mirkoelement: Właśnie skończyłem grę, jak to często bywa, zdobyłem kilka smoków i pogankowałem ile się dało, ale sam gry nie wykeruje. Top przegrywa, feeduje wroga, zaczyna płakać że jungler do dupy. Tak #!$%@? jak nafidowałeś, powiedzmy Jaxa, to ja mam Ci jeszcze gankować i sam umierać. Zajebisty pomysł #!$%@?
ostanowiłem zmienić linię tylko dlatego, że topem mam zerowy wpływ na grę przed 20 minutą, co powodowało że wiele gier #!$%@?łem przez właśnie #!$%@? bota/ew. junglera, a zmiana na adc i granie na euw zamiast na eune zaprofitowała w moim przypadku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Mirkoelement: ADC gowno robi do 20 minuty, to juz topem z TP masz 10x wiekszy wplyw na gre.

Chcesz grac cos co
@fan_comy: grasz nasusem/veigarem/gp/innym championem pod late to tulisz wieze i lasthitujesz pod nia, tyle nic wiecej nie mozesz zrobic. Jungler w tym czasie gankuje pozostale linie z wieksza mozliwoscia zrobienia przewagi, Ty bedziesz 1k do tylu, ale Twoj jungler i inni lanerzy beda 2k na plus. Uwierz ze to jest lepsze niz probowanie pomoc kazdemu, jest to nawet awykonalne przez sposob respienia sie stworow w jungli.
@Maupazzoo: Zgadzam się, tak tyko rzuciłem przykładem, akurat Nasus tak jak mówisz, lasthitowiec więc pod wieżą może spokojnie spać :p Ja już w LoLa z 3 lata nie gram, tak sobie tylko stare czasy z UE East wspominam ( ͡° ͜ʖ ͡°)