Wpis z mikrobloga

Uwaga podaje przekaz dnia
- bo ja mógł bym policzyć dobrych nauczycieli na palcach jednej/dwóch rąk
- 18h tygodniowo
- bo tyle mają wakacji
- trzeba być debilem...
- niech idą do prywaciarza
- nauczyciele wf/plastyki/muzyki...
- a w „normalnej pracy” to...
#strajknauczycieli
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@karczochh: jeszcze dodaj:
- ja bym dal podwyzki, ale...
- u mnie w rodzinie...
- najmniej godzin przy tablicy w europie...
- niech beda rozliczani jak uczą...
i z
  • Odpowiedz
ja bym dal podwyzki, ale..


@Damiax: Ale niech ktoś poda sensowny plan skąd ZABRAĆ żeby DAĆ. Nie wiem, płatne uczelnie wyższe, koniec z darmowymi wyprawkami szkolnymi i podręcznikami, obciąć o połowę dotację dla muzeów i galerii sztuki, #!$%@?, podwyżka tak, ALE NIE NA KREDYT
  • Odpowiedz
@EyeOfTheTiger: @Trrrrrrrr: ale #!$%@?. Wiele razy już to wyjaśniano ale chyba trzeba powtórzyć...

-Z tymi 18 godzin tygodniowo to gówno prawda, bo nauczyciele muszą zabierać pracę do domu i w efekcie wychodzi cały etat a nawet więcej czasami, dodam tylko taki mały szczegół ale płacą im tylko za te 18 godzin :)
-fakt, mają więcej wolnego ale za to nie mogą decydować o tym kiedy mają mieć wolne
  • Odpowiedz
Uwaga podaje przekaz dnia

- trzeba im dać bo to podniesie jakość kształcenia

- 100h w domu pracujo (jedna kartkówke godzine się sprawdza a ile czasu trzeba się do lekcji przygotowywać)
- muszo się dokształcać ciągle
- są przemęczeni i cięzko w 2 szkołach na raz i radnego klepać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ediz4: cii, bo zaraz się zlecą i będą przebijać, kto więcej w tygodniu robi xd niezależnie od przedmiotu oczywiście. Jeden mówił, że jego mama plastyki uczyła i najwięcej ze wszystkich nauczycieli w szkole miała przesrane.
Dodam też, że chętnie widziałbym podwyżki dla nauczycieli. Tylko niech skończą się te kłamstwa i naginanie rzeczywistości.
  • Odpowiedz