Wpis z mikrobloga

Protest lekarzy.

Reeeeeee, lekarze zarabiajo po 8 tysięcy, jeżdżo na luksusowe wczasy do Egiptu, pijo tam pewnie Dżoni Łoker.

Protest nauczycieli.

Reeeeeee, nauyczciele lenie, mają 2 miesiące wakacji, nic nie robio, zadajo do domu, banda głąbów.

Tfu k---a, pluje na was. Widzę że "prawdziwi Polacy" są jak w tym żarcie z Piekłem i kotłami, nie trzeba ich pilnować, sami się ściągają nawzajem na dno. Potem jeszcze domagają się szacunku, sami nie szanując niczego i nikogo kto się nie zgadza, ciesząc się jedynie jak ktoś ma źle. Bo ja żyje jak g---o, to inni też powinni.

#strajknauczycieli #bekazpisu #bekazpodludzi
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kozajsza: ci Polacy zrzucają się na ten bal, więc powinni móc decydować o tym kto na co zasługuje, a PiS swoim rozdawnictwem sprawił, że teraz każdy, w tym niezasługujący na podwyżki nauczyciele, wyciągają łapska PO MOJE I TWOJE PIENIĄDZE
paniał?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: to nie jest kwestia "ja żyję jak g---o, to inni też powinni". To jest kwestia tego, że w dużej mierze kadra to banda matołów, a poza tym wiedzieli na co się piszą i że pensje są niskie. Problem polega na tym, że faktycznie pensje są za niskie, stąd tylu matołów właśnie, bo nikt normalny nie będzie za takie psie pieniądze pracować. I tu się wszystko zapętla.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Bo Polacy to dziwny naród.
Nawołują do szacunku drugich, którzy pracują za marne grosze, a zaczynają wypowiedź od "tfu k---a, pluje na was"

Sam bardzo popierałem podwyżki dla np pielęgniarek. Dowiedziałem się od osób przebywających na praktykach pielęgniarskich jak to wygląda. Zmieniłem zdanie, nie należy im się. Zakładam, że w przypadku wielu prac budżetowych praca jaką wykonują - wykonują ją z podobnym podejściem i na w-------u.

Jestem za podniesieniem
  • Odpowiedz
Bo lepiej zarabiający lekarze czy nauczyciele mogą lepiej leczyć czy lepiej uczyć np. ich dzieci. Czemu? Bo może chociaż jakiś % nie wyjedzie za granicę, albo nie pójdzie inną ścieżką kariery.

@Kozajsza: No z lekarzami jakoś to się nie udało.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: To wyjmij i zapłać, proszę bardzo xD
Fajnie się wydaje cudze pieniądze nie?

C--j z tym, że cały kraj to cyrk na kółkach i niedługo będzie się puszczał za pieniądze.
Nauczycielami gardzę, oprócz niektórych profesorów i utalentowanych osób na uniwersytetach, gimnazja i licea to w 70%
  • Odpowiedz
@Antyradek: Tak, dajcie wszystkim za wygląd i uśmiech, zamiast za kompetencje.
Typowe publiczne r------------e pieniędzy, ale czego tu wymagać od państwa, gdzie merytokracja to jakaś śmieszna nazwa, ale za to stolik za 100 tysięcy do p----------o TVP to już k---a norma.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ...i zamiast zadbać o to, żeby nauczyciele, ratownicy, pielęgniarki i osoby tworzące realny profit społeczny dostawały godne wynagrodzenia, to sponsorujemy rozmnażanie na przeludnionej planecie ()
  • Odpowiedz
@Kozajsza: o ile sluzba zdrowia zasluguje na porzadny hajs, o tyle edukacja, oprocz wyzszej, juz nie. przeciez to glownie nianczenie dzieciakow i nauka rzeczy typu 2+2 ktore rownie dobrze mozna znalezc w internetach xD i juz nie mowie o 3 miechach wakacji, feriach, przedluzonych wolnych, 18 godzinach, bo to smiech na sali.
  • Odpowiedz
Reeeeeee, nauyczciele lenie, mają 2 miesiące wakacji, nic nie robio, zadajo do domu, banda głąbów.


@Kozajsza:

prosze cie, porownaj pensum nauczycielskie i ilosc godzin, ktore maja uczniowie w liceum.
Porownaj pensum nauczyciela w PL i w
  • Odpowiedz
Tfu k---a, pluje na was. Widzę że "prawdziwi Polacy" są jak w tym żarcie z Piekłem i kotłami, nie trzeba ich pilnować, sami się ściągają nawzajem na dno. Potem jeszcze domagają się szacunku, sami nie szanując niczego i nikogo kto się nie zgadza, ciesząc się jedynie jak ktoś ma źle. Bo ja żyje jak g---o, to inni też powinni.


@Kozajsza: Nie k---a, lepiej popierać falę strajków kolejnych grup zawodowoych xD
  • Odpowiedz
Tfu k---a, pluje na was. Widzę że "prawdziwi Polacy" są jak w tym żarcie z Piekłem i kotłami, nie trzeba ich pilnować, sami się ściągają nawzajem na dno. Potem jeszcze domagają się szacunku, sami nie szanując niczego i nikogo kto się nie zgadza, ciesząc się jedynie jak ktoś ma źle. Bo ja żyje jak g---o, to inni też powinni.


@Kozajsza: A ty szanujesz patafianie? Nie szanujesz, bo domagasz pieniedzy dla
  • Odpowiedz
@Kozajsza: oni pasozytuja na naszych portfelach
nikt by krzywo nie spojrzał na stażystę zarabiającego 8k w prywatnej klinice albo na nuczyciela pracujacego 2h na tydzien w prywatnej szkole bo oni sa problemem pracodawcy
a w polsce jak w chlewie czyli pocztowcy dra ryja ze robia za minimalna i tak nie da sie zyc i domagaja sie podwyzki z naszych podatkow
nauczyciele zarabiaja 4k po 25 latach jako mianowani ale do
  • Odpowiedz