Wpis z mikrobloga

Zamówiłem z #banggood dwa #xiaomi redmi note 5 i miały być global a przyszły chińskie, do wyboru tylko angielski i jakieś chińskie języki. Oczywiście napisałem już do nich i czekam na odpowiedź. Miał ktoś taki przypadek i czego się od nich mogę spodziewać? Trudno jest wgrać oficjalny globalny ROM? Ile to może kosztować w jakimś serwisie?
  • 26
@PaulStone: płaciłem płaciłem, tylko nie wiem czy zażądać zwrotu kosztów poprzez paypal od razu po wysyłce (tu największy problem - czy wyrobię się w tych 120 zł?) czy oni mi zwrócą koszty wysyłki jeśli paczka do nich dotrze?
@PaulStone: no właśnie raz wgrywałem sobie inny soft do telefonu i spędziłem przy tym calutką niedzielę, a nie mam raczej czasu na takie rzeczy ponownie... chyba, że z dokładnym opisem lub szybką pomocą w razie problemów....
@PaulStone: w teorii tak, ja od grudnia wymieniam korespondencję z PayPal i #banggood.
Mam dowód nadania (Poczta Polska) ale ślad po przesyłce urwał się gdzieś w Chinach na początku lutego, Pay Pal zakończył spór na moją niekorzyść ponieważ nie ma dowodu dostarczenia ani próby dostarczenia do odbiorcy. Na wszyskie maile otrzymałem informację że jak będzie status "doręczono" lub "w doręczeniu" to otworzą spór na nowo i otrzymam zwrot, inaczej nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slaqer: a jako nadawca jak złożysz reklamację na poczcie to ci zwrócą kasę pytanie ile, za polecony list jest 10x koszt nadania. Ciekawe jak by to wyglądało przy twojej wysyłce...
@PaulStone: reklamację złożyłem 25 lutego, poczta ma 3 miesiące na rozpatrzenie reklamacji. Przesyłka wyniosła 50.30 zł.
Dlatego właśnie napisałem że w teorii #paypal gwarantuje bezpieczeństwo przy zwrocie, ale w rzeczywistości bywa inaczej.