Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moda na programowanie/studia informatyczne przemija. Jakie inne studia/fachy będą w przyszłości potrzebować dużej ilości fachowców?
Jakie studia opłaca się wybrać by nie #!$%@?ć sobie przyszłości?
#praca #pytanie #nauka #zarobki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
  • 13
OP: @drWind: skłaniam się ku biologii/chemii bo interesują mnie te tematy. Co sądzisz o lekarskim, biochemii, biotechnologii? Z tego co czytam to z tych dwóch ostatnich mało pracy w Polsce ale jednak potencjał to ma. Ale bardziej rozsądne wybrać lekarski bo po nim też może być kariera naukowa

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}

@AnonimoweMirkoWyznania: to pytanie jest tak głupie w swoim założeniu, ze się nie da odpowiedzieć

Myśle ze max osiągalny byłby po matmie jako jakiś quant z prawdziwego zdarzenia

Aczkolwiek jak zrobisz lekarski i nie gownospecke tez biedy nie uświadczysz

Weź się typie rozejrzyj po świecie bo to nie studia definiują człowieka i zdolność akumulacji $$

Ekonomia i pochodne w wawie - mam kolegę co robi 2,5k, mam takiego co robi 20

Nie
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie informatycy cały czas będą potrzebni w większej ilości ale moda przemija ze względu na to że większość się do tego po prostu nie nadaje i szybko rzuca w cholerę ten kierunek rozwoju który jako jeden z nielicznych nie opiera się na dziedziczeniu i znajomościach umożliwiając zarabianie normalnych szekli.