Wpis z mikrobloga

#90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter

Dzień 90/90 - trening zaliczony.
(wdech, wydech, wdech, wydech)...
MAMY TO! WOW.
Ale to cholernie szybko minęło. Dziewięćdziesiąt dni... Niby wydaje się, że to tak dużo, jednak w praktyce to zaledwie moment... Wow. Nie sądziłam, że tego dożyje. Jutro pojawi się podsumowanie wyzwania.
Dzisiejszy trening był całkiem dobry - jestem zadowolona.
Dzień już trochę słabszy. Normalnie bardzo lubię gdy jest szaro i pada jednak dziś trochę mi to przeszkadzało. Cały dzień nie mogłam sobie znaleźć miejsca i tylko czekałam aż wyjdzie słońce. Nie wiem co znowu mi się w głowie przestawiło, ale dziwne to. xd Jednym z ciekawszych i ważniejszych spraw dzisiejszego dnia to taka, że za namową siostry założyłam nowego bloga i podejmuje się najnowszego wyzwania Chodakowskiej. Nie sądziłam, że kiedykolwiek wrócę do takiego pisania, a tym bardziej na instagramie... Życie jest zabawne. Zabawne jest też, że ostatni wpis na starym blogu był też o ćwiczeniach i wyzwaniu.. Ciekawa jestem czy to ktoś zaplanował. Oczywiście na wykopie też codziennie będzie się pojawiał nowy wpis o zaliczeniu zadania. Z bieżących spraw to chyba tyle, jutro wylatuje ostatni wpis z Wyzwania Be Better.
Miłego wieczoru!

#wyzwanie
#gownowpis
Asia24164 - #90dnizchodakowska
#wyzwaniebebetter


Dzień 90/90 - trening zaliczony.
(...

źródło: comment_W6h7sPAWRniWSblksw3DuRLw0OoQBu6i.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 1
@medix W grudniu po południu planuje takie wyzwanie zacząć. Także proszę jeszcze tieche poczekać, bo będzie się działo. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz