Wpis z mikrobloga

Koniec końców zdecydowałem się na naukę javy bo to najlepiej zaprojektowany i przemyślany język. No i teraz czas na wybór jakieś szkoły programowania. Co myślicie o gwarancji zatrudnienia oferowanej w bootcampach?
https://kodilla.com/pl/gwarancja z tego co piszą to masz pracę albo nie ponosisz żadnych kosztów, ktoś się uczył u nich?

#naukaprogramowania #programista15k #programowanie #pracbaza
  • 50
@Scaab: generalnie wybierz co ci tam pasuje. W każdym języku można zarabiać dobrze jak się jest ekspertem. W każdym można też zarabiać psie pieniądze u Janusza jak jest się słabym. Nauczenie się języka nie zrobi z ciebie programisty. Niemal każdy potrafi pisać ale nie każdy jest zdolny do napisania książki. Jak nauczysz sie programować to migracja do innego języka nie stanowi problemu. Zmiana technologii to część tego zawodu w dłuższej perspektywie.
@Scaab: XD Przescrolluj ten tag. Od wczoraj z 10 takich wpisów bylo. Unikalne snowflake'i super zmotywowane, oczywiście oni najlepsi. Każdy się oczywiście programowaniem zainteresował tydzień temu, i każdy skończy butcamp i o każdego się będą bili bo każdy z nich jest najlepszy. Oczywiście 400 IDENTYCZNYCH CV nie będzie żadną przeszkodą. Oraz 50 cv od studentów / ludzi którzy programują od 13 roku życia też przeszkodą nie będzie bo przecież ja mam