Wpis z mikrobloga

Koniec końców zdecydowałem się na naukę javy bo to najlepiej zaprojektowany i przemyślany język. No i teraz czas na wybór jakieś szkoły programowania. Co myślicie o gwarancji zatrudnienia oferowanej w bootcampach?
https://kodilla.com/pl/gwarancja z tego co piszą to masz pracę albo nie ponosisz żadnych kosztów, ktoś się uczył u nich?

#naukaprogramowania #programista15k #programowanie #pracbaza
  • 50
@Semargl @channel
Na poczatku od razu wykluczylem c# bo myślałem że to legacy i w ogłe #!$%@? bo tylko na windowsie działa ale ponoć ostatnio wyszła jakaś nowa wersja która działa pod linuxem.

Wiec końcu zdecydowałem sie na C# bo inne języki mają za dużo wad.
Java - Legacy
Python - jezyk wannable programmers
C++ - zbyt upierdliwy i skomplikowany
Javascript - #!$%@? język do przyozdabiania html, nowy framework co tydzień
Ruby
@Scaab: C# działa na każdej platformie. NET to już zależy od wersji. Pamiętaj, że C# to język, a dotnet to framework.

Co do JavaScript. Jeśli chcesz iść w stronę fullstack, to ten JavaScript i tak będzie Ci potrzebny. Może masz milion nowych frameworkow dziennie, ale nikt Ci nie każe z nich korzystać
dokladnie, powinieneś umieć napisać quick sort, merga sort z pamięci. Algorytmy grafowe typu DFS, BFS, Dijkstra, Floyd-Warshall, A* search. Umieć optymalnie rozwiązać problem komiwojażera, bo to są problemy, które każdy programista rozwiązuje każdego dnia.


@kabdul: chyba sobie jaja robisz :P po co umieć pisać quicksorta z głowy?