Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i oglądam streamy na #twitch są tam laski które raczej prezentują bardzo niski poziom jeżeli chodzi o gierki w które grają. Mimo to donacje wyświetlania od #spermochlip się zgadzają. Może wykorzystam to ze jestem #rozowepaski i zacznę grać w jakaś głupia gierkę goląc tych frajerów ? W która gierkę zacząć grac by miało to największe aktualnie przebicie? #kiciochpyta jeżeli będzie zainteresowanie to mogę opisać całość pod jakimś nowym tagiem
Pobierz
źródło: comment_9C0Y6xfaAtLSIEqMPl5krDw7f2yWkCWD.jpg
  • 124
Najgorzej jak wchodzę na twitcha a na głównej mi się odpala z automatu ta urqueen czy jak jej tam. Ten jej głos jakby miała się zaraz zapluć. Do tego te wszystkie baby tak słabo grają (°°
@Mikrussse: najlepsze sa te taneczne gierki, ale ogolnie to wystarczy ze bedziesz miala koszulke na ramiaczkach i po prostu bedziesz siedziala przed kamerka, kilka dni i bedziesz miala 1k stalych widzow i z 300 subow
oczywiscie jak jestes ulanym spaslym brzydkim kaczatkiem to te liczby beda troche mniejsze

o jeszcze asmr
@Mikrussse To jest #!$%@? atencjusza nie wiem #!$%@? nad nią nawet nie da się stuleić jej strimy są żałosne jak sama ona. Jak chcesz zacząć kroić spermiarzy na twitchu to polecam zacząć od lola