Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i oglądam streamy na #twitch są tam laski które raczej prezentują bardzo niski poziom jeżeli chodzi o gierki w które grają. Mimo to donacje wyświetlania od #spermochlip się zgadzają. Może wykorzystam to ze jestem #rozowepaski i zacznę grać w jakaś głupia gierkę goląc tych frajerów ? W która gierkę zacząć grac by miało to największe aktualnie przebicie? #kiciochpyta jeżeli będzie zainteresowanie to mogę opisać całość pod jakimś nowym tagiem
M.....e - Tak sobie siedzę i oglądam streamy na #twitch są tam laski które raczej pre...

źródło: comment_9C0Y6xfaAtLSIEqMPl5krDw7f2yWkCWD.jpg

Pobierz
  • 124
@Mikrussse: kiedyś wszedłem na kategorię "just chatting" żeby popatrzyć co to jest bo na twitcha nie wchodziłem od czasów kiedy oglądałem turnieje lola bo zażarcie w niego grałem, wszedłem na jakąś laskę co siedziała na kompie z dekoltem wywalonym w kosmos ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tam pasek, nie wiem na ile prawdziwy, ale że niby zbiera na dom i zebrane 150 tysięcy dolków z 250 tysięcy
@Mikrussse: ja tam w lige nie gram, ale dużo siedzę na twitchu i sugeruje się raczej opiniami osób dlatego napisałem "raczej", ale skoro uważasz, że jesteś w stanie coś podobnego osiągnąć to próbuj, jeżeli po pół roku chociaż będziesz miała 20 stałych widzów na twitchu to Ci pogratuluje ;)
@Mikrussse Wow, jak jesteś wyżej jak plat 4 i będziesz mieć kanał to też chętnie zobaczę. Sam niedawno zacząłem grać więc szukałem kilku w porządku streamerów, na ten moment Nosey przypadł mi najbardziej do gustu choć też za wysoko nie jest ;)