Wpis z mikrobloga

Tak sobie siedzę i oglądam streamy na #twitch są tam laski które raczej prezentują bardzo niski poziom jeżeli chodzi o gierki w które grają. Mimo to donacje wyświetlania od #spermochlip się zgadzają. Może wykorzystam to ze jestem #rozowepaski i zacznę grać w jakaś głupia gierkę goląc tych frajerów ? W która gierkę zacząć grac by miało to największe aktualnie przebicie? #kiciochpyta jeżeli będzie zainteresowanie to mogę opisać całość pod jakimś nowym tagiem
Pobierz M.....e - Tak sobie siedzę i oglądam streamy na #twitch są tam laski które raczej pre...
źródło: comment_9C0Y6xfaAtLSIEqMPl5krDw7f2yWkCWD.jpg
  • 124
@Mikrussse: To zadziała tylko jeżeli jesteś ładna, lub skąpo ubrana, a najlepiej jedno i drugie. Co do gry to wszystko jedno w co będziesz grać, najlepiej idź na just chatting tam łatwiej zostaniesz znaleziona przez swoją docelową widownie. Jak chcesz prawdziwy sukces to idź na jakiegoś showup, czy teraz chyba tiktok jest modny i tam lepszy hajs natrzepiesz.
@Mikrussse co jak co, ale ta laseczka ze zdjęcia jest dobrym ADC w LOLu... parę razy wszedłem na kanał i myślałem, że chodzi tylko o wygląd (ma troszkę zbyk wkurzajacy jak dla mnie ,,głosik" - za dużo zdrobnień i taka dziewczyneczka z niej) ale gra naprawdę dobrze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mikrussse: jezeli myslisz, ze bedac rozowym pomoze ci sie wybic na twitchu to jestes w duzym bledzie, juz predzej na youtubie probuj

A nieuczesana to raczej slaby przyklad do twojego wpisu xD