Wpis z mikrobloga

Pojawiają się głosy, że dość już tego mevo, że każdy ma prawo do błędów i że w końcu zacznie działać.
A ja w tej sytuacji widzę potencjał na aferę XXI wieku, aferę która przez swój zasięg (60000 ludzi zakupiło dostęp do usługi opłacanej z podatków (!) i dostają gówno w papierku po cukierku), naruszy nienaruszalny w Gdańsku zespół urzędniczo-admistracyjny. Może ludzie zobaczą, że reprezentują ich nieudacznicy pobłażający nextbajkowi i deweloperom, nieudacznicy którzy nie potrafią ucywilizować transportu miejskiego ale za to wydają lekką ręką 200 000 000 na tristar, nie potrafią zorganizować systemu żłobków i przedszkoli do których nie czeka się 2 lata na miejsce.

Szanowna Pani Dulkiewicz, królowa ludzkich serc, realizator testamentu śp. Pawła - o finansowanie ECS, o obchody 4.06 walczy jak lew, pokazuje się wśród ludzi, grozi palcem złemu rządowi ze stolicy. Dlaczego? Bo w takim kontekście warto się pokazywać w telewizji i internecie. Oto niezłomna Ola, która zdobyła pierdyliard głosów od gdańszczan dba o wyższe dobro. A jak ten sam pierdyliard mieszkańców #!$%@? widzi zamiast rowerów to nie warto już się starać. W kontekście porażki i wątpliwości swojego zatroskanego oblicza lepiej nie pokazywać. Gardzę, tfuuu.

@qwarqq To co robisz w sprawie mevo to jest złoto najwyższej próby. Rozważ jakiś crowdfunding, wygląda na to że czeka Cię trochę pracy z walką z API, chętnię Ci to wynagrodzę w jakiś transparentny sposób.

#mevo #mevowatchdog #gdansk
  • 12
naruszy nienaruszalny w Gdańsku zespół urzędniczo-admistracyjny. Może ludzie zobaczą, że reprezentują ich nieudacznicy pobłażający nextbajkowi i deweloperom, nieudacznicy którzy nie potrafią ucywilizować transportu miejskiego


@toporro: Jesteśmy ~10 dni po uruchomieniu systemu.
Kary za opóźnienie w starcie już naliczone 900000 PLN. ( pilnować realizacji! )

Nie wiem czego realnie oczekujesz od OMG-G-S ( stowarzyszenie obsługujące MEVO dla 15 miast i województwa ) na tym etapie.
- Zerwać umowę? I co kolejne lata
Pobierz L.....m - > naruszy nienaruszalny w Gdańsku zespół urzędniczo-admistracyjny. Może lud...
źródło: comment_ogjRQXBBji0ayQoKGjRH6SAZgrOtxDSt.jpg
@Line-Storm: Ogólnie to oczekuję wygranej w lotto lub wskrzeszenia mamuta w najbliższym czasie, a jeśli to się nie uda, to proponuję żeby publiczne pieniądze były wydawane z większym szacunkiem, prywatna spółka która na nich zarabia mogłaby zacząć się jakoś sensownie komunikować ze światem, zaś zamawiający usługę mogliby być uprzejmi zauważyć problem.
To nie jest pierwsza sytuacja w Gdańsku i w Polsce w której publiczne miliony złotych są marnowane. Ja wiem, że
@Issac: W zasadzie 60 tysięcy osób naciągniętych na Budyniowo-Dulkiewiczowe obiecanki niczym staruszka z demencją na komplet garnków to jest potencjał na aferę, ale nie liczyłbym na nic wielkiego. Oczywiście mam nadzieję, że miasto wyciągnie konsekwencje oraz naukę, ale nadzieja matką głupich. Tak do tego podchodzę.
@Line-Storm: chyba wszystkim nam chodzi o to samo - aby za nasze pieniądze nie powstawały takie powtorki, aby była jawność w informowaniu o postępach (kilka dni temu pochwaliłi sie 1000 zapasowych baterii, a dzisiaj okazało się, ze ładowarek 150), aby nie dochodzilo do oszustw (@qwarqq zwraca uwagę, ze w nocy przed liczeniem rowerów, na chwilę pojawia się dodatkowe 300), a przede wszystkim... aby rower metropolitalny działał dobrze. Na ten moment czuję