Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna:

bohaterowie z Kondycją 18+ produkują 50% więcej


Zawsze będzie brana pod uwagę Kondycja, czy jeżeli założę np. fabrykę baterii litowo-jonowych, to wtedy jest brany pod uwagę Intelekt?
  • Odpowiedz
@Zerri: Zawsze, nie tylko ze względu na epokę, w której nie ma baterii litowo-jonowych, ale i ze względu na uproszczenia, które przyjmujemy w grze tam, gdzie się da.
  • Odpowiedz
@Lisaros: Mogą wyglądać nieciekawie. Nie będę tutaj snuła abstrakcyjnych scenariuszy, bo na tym etapie przygody da się pewne niuanse wyczuć - wyprawa poza osadę jest bardziej absorbująca niż zadanie, które można fabularnie wytłumaczyć jako "po godzinach"

np. 48 (słownie czterdzieści osiem) akcji "po godzinach"
@mac3: Nie ma oddzielnej mechaniki do składu i nie będzie. Skład mieści się na parceli.
  • Odpowiedz
@lacuna: O której jutro ma być ten proces? Ja dopiero od 16 mogę coś ruszyć.
Drugie pytanie: Jak mnie nie ma od piątku do poniedziałku można jakoś wcześniej zadeklarować akcję?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lacuna:
Nie rozumiem mechaniki działań pobocznych i indywidualnych. Czy akcją jest:
1) ufundowanie badań prowadzonych przez innego gracza
2) zakup parceli
3) udział w czyjejś misji indywidualnej
4) negocjacje z gubernatorem o dwóch rzeczach (w sensie czy to jedna akcja czy
  • Odpowiedz
@lacuna: Mam jakieś zaćmienie umysłu i potrzebuję oswiecenia:
1) Czy Limit JEDNEJ prostej lub złożonej akcji na jednego gracza oznacza tylko te deklarowane czy również te do których chcemy się dołączyć?

Przykład: Zorganizuję wyskok w góry, żeby zobaczyć jakie tam są skały i czy mogę dołączyć do jakiejś innej organizowanej przez graczy? (oczywiście w granicach rozsądku i moim głównym zadaniem są właśnie indywidualne)
  • Odpowiedz
@endrjuk: Jako akcja indywidualna tak. Wspominałam jednak zapewne, że podnoszenie Statystyk jest bardzo, bardzo trudne.
@Kroomka: Koniecznie musi to być w formie przedsiębiorstwa. Opcjonalnie może się tym zająć Rzemieślnik, wtedy na nowo wyliczę mu zyski z działalności i zresetuję bonus za ciągłą pracę.
@achtunki: Gracze pojawiają się zwykle wieczorem, ja i tak nie będę w stanie wziąć w nim udziału. Pamiętaj proszę tylko o zawołaniu zainteresowanych z komentarza we wpisie kwartalnym. Najważniejsze, abyś dogadał godzinę z oskarżycielem, obrońcą i opcjonalnie oskarżonym.
2. Napisz mi PW jak wyjedziesz i jak wrócisz.
@TynkarzCzwartejSciany: @Queltas:
  • Odpowiedz