Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Poznalem kiedys dziewczyne ona 89 ja 84 #zwiazki . Pisalismy duzo przez kilka lat , spotykalismy sie (kino,spacery, restauracje, puby) ale do niczego nie doszlo . Z mojej strony zauroczenie/podziw jej i troche mysli ze za wysokie progi i brak doswiadczenia z dziewczynami - ona 9/10 . Wtedy spotykalem sie z dziewczyna ktora pociagala mnie seksualnie i mozna bylo powiedziec ze bylismy para. Potem w wyniku klotni ze nie moge miec i kolezanki i dziewczyny drogi sie rozeszly. z ta druga dziewczyna kloce sie do dzis przy okazji spotkania nie mogac darowac sobie , ze stracilem przyjaciolke i ją. Ta 1 miala potem byla zareczona z chlopakiem i teraz ma dziecko 5 lat. Nie wiem czy ma kogos bo chyba on byl zly. Jako , ze lubie wypic #pijzwykopem jakos tak wyszlo ze skontaktowalismy sie na fejsie miesiac temu . Dla mnie swietnie sie z nia pisze.. i w ogole ok. Po okolo 2 tygodnia pisania gdy bralem alpre i zapijalem polowka wodki #narkotykizawszespoko generalnie dala mi dosadnie ze kiedys to kiedys i teraz nie chcialaby zebym robil sobie nadzieje. pozniej jeszcze zapraszalem na koncert ale oddalem bilet komus innemu. po serii dalszych imprez 2 tygodnie temu napisalem ze dostalem nowa prace. dzis zapytala jak sie pracuje itd / Kontynuwac znajomosc bez prob czegos wiecej czy uciec

Generalnie ostatnio duzy dół bo zmieniam prace (tu sie ciesze bo wieksza kasa i ciekawa) i bede mial stycznosc jedynie z starszym managmentem wiec pewnie samotnosc mnie dobije (bo maja zony/dzieci) . Kolegow mam tylko z obecnej pracy i zostala mi tylko siostra. Do tego mam problem z stawem biodrowym. #przegryw
Od 11 dni zero alko i waga spada. Robie badania i planuje rehabilitacje. Wiem ze nie da sie wyleczyc stawow do czasu wymiany na sztuczny ale probuje alternatywne metody

#tfwngf
Zamierzam jeszcze przez 2 miesiace brac alprozalam (leki, depresja) zeby nie miec fobii po spotkaniu nowych ludzi i moc swobodnie rozmawiac.

Ale co z kwestia nie robienia sobie nadziei - mam nie pisac nawet jak ona napisze co slychac ?
Jakies rady na samotnosc dla osoby z zwyrodnieniem stawow , depresja , lekami przed nowymi ludzmi / spotkaniami.
Ide czytac co za glupoty pisalem po pijaku i czekam na rady od Ciebie.
Dziekuje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 7