Wpis z mikrobloga

@NowyJa: Nie tylko Ducato. Nie tylko dostawcze. Na oko śmiem twierdzić, że ponad 70% osobówek ma źle ustawione światła. A chyba nawet policja podawała, że jest to 80%...
  • Odpowiedz
@Sckb: czemu za to nie #!$%@? mandatow nie mam pojecia. Juz kilka razy musialem "dac sie wyprzedzic" bo mnie oslepial kretyn jeden z drugim.

Ludzie sprawdzcie sobie jak macie swiatla ustawione...
S.....u - @Sckb: czemu za to nie #!$%@? mandatow nie mam pojecia. Juz kilka razy musi...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sckb: jak to jest możliwe skoro każdy przechodzi regulacje na stacji kontroli? Takie statystyki są według mnie mocno przesadzone
  • Odpowiedz
@Shirako: z racji ze czesto jezdze wieczorami moge smialo powiedziec ze nie sa przesadzone. Na stacjach kontroli maja #!$%@? albo po wyjezdzie ze stacji ludzie sobie "przestawiaja" swiatla wedlug wlasnego uznania. W zdecydowaniej wiekszosci blednie.
  • Odpowiedz
@Sam_w_domu: bo nie mają podstawy. By musieli mieć sprzęcik ze sobą aby to udowodnić.
@Shirako: a jeździsz na przeglądy? Bo osobiście, gdybym nie wołał, że chcę a nawet żądał aby sprawdził i ustawił mi światła to by tego nie zrobił...
  • Odpowiedz
@Sckb: najwyrazniej sprzet do tego maja bo mandaty jakies tam wrzucaja. Problem w tym ze za malo. Osobiscie wolalbym zeby wystawiali mandaty za zle ustawione swiatla niz za przechodzenie na czerwonym przy pustej jezdni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@NowyJa: jeżdżę służbowym ducato, przechodzi TÜV, miał regulacje, ręcznie też ustawione najlepiej jak się da i jak stanę za mini czy Fiesta to wali centralnie w lusterka, co mam z tym niby zrobić? Jak ktoś się ręką zasłania to już z grzecznosci postojowe włączam.
  • Odpowiedz
@NowyJa: ostatnio cały czas jeździłem w #!$%@? niską Honda, no #!$%@? na najmniejszym wzniesieniu haczyla o policjantach nie wspominając. No i te oslepianie tłumaczyłem sobie tym, że jest tak na glebie, że nie ma #!$%@? żeby światła nie oslepialy. Takiego #!$%@?, wsiadłem w vovlo i to samo. To tylko 80% samochodów bo tak #!$%@? ustawienie świateł xd
  • Odpowiedz