Wpis z mikrobloga

@97przemo97: @Niestelrooy: @matewoosh: @Poemat: @Estetykatopodstawa:

Nie ma badań na to, ale według mnie to słuszna taktyka. Nikt nie zmusi XX ludzi, aby wbijali pół apteki sterydów, aby sprawdzić ile takim potrzeba białka. Na pewno nie 2 g na 1 kg ciała....

Nawet jeśli nie ma to sensu pod kątek utrzymania mięśni, to na pewno napędza mocno diurezę i forma się może poprawić bez używaniu diuretyków pętlowych. Dodatkowo
@Smjiq6968: badanie na szczurach. Brawo. Odpadasz jako najsłabsze ogniwo. Badaniach na ludziach jedynie skazują zmiany adaptatywne a nie patologiczne. Mowa tez o jedzeniu okresowym do prepa a nie cały czas co by było całkowicie nieoptymalne na masie i spowalniałoby progres
@Kasahara: Kurcze czyli skoro jakis lek ma LD50 zbadane na szczurach to nie mozna tego przelozyc na człowieka, bo jest to badane na szczurach? Tu nie chodzi o to jak bardzo uszkadza to nerki, bo różne sa ich rozmiary i wydajność, ale o sam fakt. Deaminacja i cykl ornitynowy u szczura zachodzi tak samo jak u człowieka, nie wiem jak z filtracją i całym procesem wytwarzania moczu ostatecznego (głównie sekrecja), ale
@Smjiq6968: nadal nie rozumiem do czego dążysz. Było pytanie o prepa do zawodów. Nie jest optymalne wbijać w siebie pol apteki robić 18 jednostek treningowych week i mieć 6 procent BF. Nerki bardziej padną od środków samego deficytu i stresu. Nie rozmawiamy tutaj zupełnie o metodologii dla amatora siłowni. Dla progresu siłowni jak napisałem taka podaż białka tez nie ma sensu no to kijowe źródło w porównaniu do. Ww dla ATP.
@Kasahara: nie no pytanie bylo o 5g białka a nie o propa. Oczywiscie, ze badania na ludziach sa nadrzedne, tyle ze nie jestem w stanie ich przeczytac bo dostep jest płatny, dlatego bazuje na szczurach i podstawach metabolizmu. A z tego co widze to sa fajnie zrobione bo jest sprawdzone na zakresie <6 i >6 miesiecy. No a działanie leków jest mega złożone i wpływa na wiele roznych czynnikow, wiec zawsze
  • 1
@Smjiq6968 znajdz badania na trenujacych sport siłowy i sylwetkowy. Mnostwo zawodnikow trzyma 3,4 a nawet 5g bialka na kg masy ciala. Myslisz ze oni nie sprawdzili wszystkich opcji?