Wpis z mikrobloga

  • 48
#bigbrother to weganka dowaliła że ta nowa jest specjalnie wysłana do niej bo ona weganka a ta mięso sprzedaje taaaaa bo cały świat się kręci wokół niej
  • 23
  • Odpowiedz
@o_n_a: nie jestem adwokatem ,po prostu bronie bo aż żal patrzeć jak się każdego czepiacie bo coś powie. I specjalnie na siłę robicie to. O Igorze nikt nie mówi jakoś, a obgadywal wczoraj kilka osób.
@monionik: tak, pracuje w TVN(ʘʘ)
  • Odpowiedz
@o_n_a: wiadomo, że chcą konflikty i będą wprowadzać ludzi o odmiennych ideologiach. Tutaj jeszcze weszła kobieta, która pokazuje swoje nagie ciało pod prysznicem. Oni liczą na dymy
  • Odpowiedz
@monionik: o Igorze są zazwyczaj posty na temat Maćka ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja mam zdanie o każdym a takie #!$%@? się do Justyny ,Kaski itp bo coś powiedzą jest śmieszne. Za takie coś robiliście pale Maćkowi, a innych obrażacie.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: nie, nie są na temat Maćka, były posty o rozbiciu jajka na łbie kaśki itd. były nawet posty o jego wypowiedzi, co dziś pokazali w tvn7 na temat Karoliny, że nie będzie rozmawiał z kimś, kto jest arogancki, a sam dla większości grupy taki jest.
jesteś tak zapatrzona w justynkę, że nie potrafisz na nią obiektywnie spojrzeć :(
  • Odpowiedz
@o_n_a: czytam
@monionik: tak bo niektórzy zwrócili na to uwagę , ale większość siedzi cicho a atakuje w momencie jak się odezwie Kaśka albo Justyna. Zaaptrzona? Człowieku ja nie mam zdania o niej ,jest neutralna dla mnie.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: skoro jest neutralna to dziwne, że gdzie nie piszą o niej, tam jesteś ty w jej obronie xd poza tym żaden argument do ciebie nie trafia, przecież ewidentnie każdego obgaduje, ale robi to w sposób inteligentny, to nie jest ten sam typ, co Igor, który mówi wszystko wprost. ona "szczypie" po cichu, wczoraj gadała, że nowa nie jest na jej poziomie intelektualnym nie rozmawiając z nią wcale, dziś mówi,
  • Odpowiedz
@monionik: a czemu mam jej nie bronić? Każdego będę broniła kto jest ok. Każdy o każdym coś powie tam, to normalne ale Justyna nie chodzi i nie #!$%@? tak jak robił to Maciek czy Igor teraz. Nie mówiąc o Łukaszu który jest naczelnym debilem i fałszywym człowiekiem.
Przecież to Kaśka powiedziała, że nie jest na jej poziomie intelektualnym, a Justyna powiedziała, że nie ma co mówić o intelekcie przecież bo
  • Odpowiedz
@Hogataa26: "a czemu mam jej nie bronić? Każdego będę broniła kto jest ok." - to właśnie pokazuje, że nie jesteś neutralna XD jak każdy na każdego coś powie, to po co dyskutujesz i burzysz się jak ktoś mówi o niej? brak logiki XD
ty mówisz o dzisiejszej porannej rozmowie, a ja o wczorajszej, gdzie powiedziała, że czuje, że to nie jej poziom, ale ale oczywiście wyrobi sobie zdanie jak ją
  • Odpowiedz
@monionik: no to wczoraj było , wczoraj to powiedziała i nie mówiła nic o intelekcie :) Radek nawet to samo powiedział co Justyna, Kaśka #!$%@? z tekstem. to Ty manipulujesz faktami i będziesz mi coś wmawiać.
Jak ktos mówi słusznie o niej, to przytakne. Sama na nią pisałam nawet tutaj.
A neutralna jestem i zawsze będę. Boli tylko ta hipokryzja ludzi niektórych ludzi tutaj.
  • Odpowiedz
@Hogataa26: wiem, co mówiła ona, wiem co mówiła Kaśka i to ty nie manipuluj jak twoja idolka, bo to śmieszne XD burzysz się, że ktoś na nią coś gada, a sama piszesz o Igorze, o Maćku nie wspomnę, hipokryzjaaaa xd co jest niesłuszne w tym, że ktoś napisał, że ona myśli że świat się wokół niej kręci? xd przecież non stop powtarza "JA WEGANKA JA WEGANKA", ona nie jest zwykłym
  • Odpowiedz
@monionik: no opowiadania jakiś rzeczy które rzekomo są z neta jest śmieszne i się tym sama ośmiesza. Proste. Niech se będzie nawet wegetarianką i ciul wie to, nie interesuje mnie to. Nie przeszkadza mi że gada, o tym weganizmie. Taki styl życia ma.
Wiesz nawet dziś powtórzyli to jak była mowa o tym jak gadała o nowej i normalnie się wypowiadała. Więc nie wiem co Ty oglądałeś ;) ale jak
  • Odpowiedz