Wpis z mikrobloga

Właśnie się dowiedziałem, że mojego znajomego zgarnęła policja bo samochodem w-----ł się na wysepkę. Po pijaku. I po marihuanie. I po amfetaminie. I wiózł ze sobą te substancje xD
i----------------e.jpg niech ginie
#motoryzacja i oczywiście #narkotykizawszespoko
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ebane: nie, przy stacji benzynowej
@bigos555: nie wszystko jest opisywane w sieci czy w lokalnych gazetach, życie to nie film, znam kilka przykładów o których nic nie było pisane w prasie i internecie. Nie chcesz to nie wierz.
  • Odpowiedz
@bigos555: Taka instrukcja: dodaj mnie na czarną listę i w---------j. Mówię jak było jako ciekawostkę i nauczkę a wy chcecie żródła jakby to premier się r------ł. To małe mazowieckie miasteczko o którym buk nie pamięta a wy chcecie artykuły w sieci. Kto miałby je pisać? Nawet policja chwaląc się ma kilka dni opóźnienia.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: nawet małe miasteczka mają po kilka serwisów z aktualnościami. o takim czymś napisaliby na 10000%, bo przecież w tych wiochach się nic nie dzieje i piszą prawie zawsze o niczym
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zmasowanyatak: ziomka z mojej wioski tak złapali, r----------l samochód i plot po pijaku, nacpany po mj i fecie i co?

zawiasy na pół roku i zabrane prawko ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Ebane: jak tylko namierzę jakąkolwiek wzmiankę to podrzucę. Info dostałem od kumpla który tam pojechał żeby zepchnąć samochód na najbliższy parking i w ogóle coś pomóc więc info niemalże z pierwszej ręki.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: a kto Ci sugeruje żebyś głaskał go po głowie i współczuł ? Poniesie odpowiedzialność za swoje zachowanie, a Ty ciesząc się tym i wyzywając go wywyższasz się , jego problemy z alkoholem czy narkotykami mogą spowodowane jakimiś problemami osobistymi lub rodzinnymi. Nabierz trochę pokory do życia, bo nie wiesz co Ci jest pisane. Ale z drugiej strony skoro własnego ojca wolałbyś p----------ć na psiarnie zamiast po prostu wziąć mu
  • Odpowiedz
@ocb-acab: ja się wywyższam a sam do mnie z epitetami lecisz hipokryto.
Tak czuję się lepszy bo:
1. nie mam problemów z alkoholem ani innymi narkotykami
2. jestem odpowiedzialny i nie jeżdżę na bani samochodem
3. nie przewożę samochodem substancji
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: To nie hipokryzja, nie mam szacunku do osób, które obnoszą się z pomysłem donoszenia na własną rodzinę. I nie ma znaczenia czy to syn na ojca, babcia na wnuczka, czy polityk PO na swój naród w Brukseli. Sprawy rodzinne załatwia się w rodzinie, poza ekstremalnymi przypadkami, żaden przykład nawet mi jednak nie przyszedł do głowy by go podać teraz na szybko, bo po prostu donoszenie na policje na rodzinę
  • Odpowiedz
@ocb-acab: tak tak, to świadczy tylko o tobie, że dałbyś komukolwiek z rodziny zabić niewinną osobę. Ja przekładam dobro społeczne nad dobro rodzinne.

Policja to oczywiście ostateczna ostateczność.
  • Odpowiedz