Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem wczoraj wrzucam rozpiskę supli(wraz z orientacyjnym dawkowaniem), które pomogą nam usunąć skutki uboczne używania stymulantów i wieloletniego jarania. Opiowrakom i benzowrakom niestety to nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Wcześniej pisałem, że przeleję ją z innego miejsca, niestety nie znalazłem jej, więc buduję ją sam na nowo.

Set na miesiąc:
Czego potrzebujemy?
-Phenylpiracetam ~10g ->289zł
-cdp-cholina ~20g -> 99zł
-alpha gpc ~20G -> 69ZŁ
-melatonina ~1G ->29Zł

Rano:
Phenylopieracetam 150mg
cdp-cholina 250mg

Południe:
Phenylopiracetam 150mg
cdp-cholina 250mg

Wieczór:
Alpha gpc 600mg
Melatonina 5mg


Do zestawu możecie jeszcze dorzucić jakieś multiwitaminy(tylko nie musujące plusze czy inne guwna).
Proponuję kupić również wagę "miligromową" do odważania suplementów do kupienia na allegro za maksymalnie 100zł.
Zapytacie czemu waga jak z suplami dostajecie mikro łyżeczki. Ano dlatego, że mikro łyżeczki są niestety mało precyzyjne.

#narkotykizawszespoko #marihuana #wykopjointclub #nootropy# #psychodeliki #lsd #bojowkamedycznegoklefedronu #detoks
  • 38
@elektryczny_pastuch: Po 1 alpha gpc relaksuje, chilluje więc lepiej się zasypia, w przeciwieństwie do cdp która stymuluje. Przy dużych dawkach phenylo sama CDP nie wystarczy i trzeba zadbać o więcej paliwa.

W celu wspomagania rytmu dobowego (bo melatonina to tylko jeden z elementow) 1mg starczy.

Pewnie tak, ale tak jak napisałem, ma służyć też jako antyoksydant, który zbije stres okdysacyjny spowodowany podkręceniem wydajności organizmu spowodowanym przez phenylo. Pewnie mógłbym dodać coś
@elektryczny_pastuch:

zresztą 1 link z brzegu:
https://www.muscle-zone.pl/alpha-gpc/alpha-gpc-60-kaps

Alpha-GPC jako środek uspokajający i relaksujący

Alpha-GPC aktywuje układ przywspółczulny (relaksujący, uspokajający), zwiększa poziom GABA (neuroprzekaźnika >hamującego) i hormonu wzrostu (GH, hormon regenerujący), obniża aktywność adrenergiczną (układu współczulnego), >dzięki czemu niweluje skutki stresu i rozdrażnienia. Wywołuje efekt uspokajający, antystresowy i relaksujący. Wspomaga >regeneracje układu nerwowego. W związku z powyższym najlepiej zażywać ten środek przed snem lub odpoczynkiem
@Jakis_Leszek Nie sugeruj się opisami nootropy to kolejna gałąź do nabijania kasy jak suplementy.

Alpha-GPC had no statistically significant beneficial effect on measures of mood, cognitive function, or physiological performance, in part due to large individual variability between subjects. As Alpha-GPC seemed to be beneficial for certain physical and mental performance tasks, future research should focus on dosage, timing of consumption before testing measurement, bioavailability, longer term supplementation, and subject selection, in
@Jakis_Leszek Ciężko powiedzieć co najlepiej, bo rzadko biorę tylko jedną rzecz. Noopept działa wyraźnie i brałem go jakiś czas. Jednak podrażniał błony śluzowe. Dawno nie testowałem nootropów. W tej chwili biorę hupercynę i cenię sobie jej subtelne działanie... W sumie niektóre specyfiki leżą w szafce od dwóch lat. W tej chwili robię długą przerwę od MJ to będę testował po kolei.
W tej chwili robię długą przerwę od MJ to będę testował po kolei.


@mindrape: Jesteś mną, jak długą? Ja chce przestać palić całkowicie, jedyne odstępstwa od tego to Holandia gdzie dostanę to co chcę kupić, a nie jakieś guwno.

Opiowraki po odstawieniu, mają skręta. A na skręcie jest się mocno pobudzonym, ma się bezsenność , #!$%@? humor więc nie powinno się takiej osoby dodatkowo pobudzać takim zestawem, dużo lepiej spiszą się
@Jakis_Leszek Jak dla mnie to nie ma sensu wydawać pieniędzy na coś co nie daje żadnych efektów ewentualnie daje efekt typu "wydaje mi się, że coś działa". Lepiej już używać leków, które są przebadane i naprawdę podnoszą stężenie neuroprzekaźników i koncentrację takich jak blokery wychwytu zwrotnego dopaminy czy dla GABA np. gabapentyna.
@Jakis_Leszek Planuję pewnie kilka miesięcy przerwy. Nie zakładam, że już nigdy nie zapalę. Jednak chcę to robić na prawdę ojazjonalnie. Ostatni raz zapaliłem ponad miesiąc temu Nie mam problemu z odstawianiem. Tym bardziej, że już od dawna preferowałem słabsze niekomercyjne sorty i nieduże ilości, jednak zwykle wychodziło kilka razy w tygodniu. Dostrzegłem zbyt wiele niekorzystnych zmian w mojej psychice. Nie wiem na ile jest to skutkiem zioła oraz innych substancji, które brałem.
@horrendous: Ja akurat czułem mocno działanie alpha gpc i rzeczywiście byłem senny po użyciu, dlatego przestałem brać w dzień.
Z lekami jest trudniej bo trzeba iść do lekarza, zdiagnozować się i nie zawsze masz gwarancję, że dostaniesz to czego poszukujesz. Zgadzam się w 100%, że leki są lepiej przebadane oraz są lepszej jakości.

Jestem świadomy tego, że nootropy mogą mieć negatywne konsekwencje zdrowotne, przynajmniej w założeniu będą one i tak over9000