Wpis z mikrobloga

Tak jak obiecałem wczoraj wrzucam rozpiskę supli(wraz z orientacyjnym dawkowaniem), które pomogą nam usunąć skutki uboczne używania stymulantów i wieloletniego jarania. Opiowrakom i benzowrakom niestety to nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Wcześniej pisałem, że przeleję ją z innego miejsca, niestety nie znalazłem jej, więc buduję ją sam na nowo.

Set na miesiąc:
Czego potrzebujemy?
-Phenylpiracetam ~10g ->289zł
-cdp-cholina ~20g -> 99zł
-alpha gpc ~20G -> 69ZŁ
-melatonina ~1G ->29Zł

Rano:
Phenylopieracetam 150mg
cdp-cholina 250mg

Południe:
Phenylopiracetam 150mg
cdp-cholina 250mg

Wieczór:
Alpha gpc 600mg
Melatonina 5mg


Do zestawu możecie jeszcze dorzucić jakieś multiwitaminy(tylko nie musujące plusze czy inne guwna).
Proponuję kupić również wagę "miligromową" do odważania suplementów do kupienia na allegro za maksymalnie 100zł.
Zapytacie czemu waga jak z suplami dostajecie mikro łyżeczki. Ano dlatego, że mikro łyżeczki są niestety mało precyzyjne.

#narkotykizawszespoko #marihuana #wykopjointclub #nootropy# #psychodeliki #lsd #bojowkamedycznegoklefedronu #detoks
  • 38
@WujaAndzej: @losmarineros: :3

@Antlioon: Właśnie chciałem napisać, że koszt spory bo to 500zł przez co wiele osób oleje na wstępnie:P
To jest opcja dla ludzi którzy rly chcą zerwać z nałogiem, na dłużej w celu regeneracji lub całkowitej abstynencji.
W trakcie terapii warto tez dodać aktywności fizyczne typu pompki, przysiady, rower czy bieganie(inb4 leczy depresje lepiej niż psychotropy( ͡° ͜ʖ ͡°)). Aktywności fizyczne powodują wyrzut
@occu noopept, ale jeżeli będziesz jarac przy braniu tego, to po prostu wstrzyma twój łeb na obecnym poziomie, ale za to nie będzie już Ci bardziej łba ryć, a jak chcesz poprawy, to cdp, albo chociaż jajka i dopiero noopept, bez tego głowa boli
@WiFoN_xD:
noopept to o wiele słabszy kaliber niż pehnylopiracetam. Ale fakt też bywa pomocny, na mnie akurat działał źle.
a co do tego:

noopept, ale jeżeli będziesz jarac przy braniu tego, to po prostu wstrzyma twój łeb na obecnym poziomie,


nope, degradacja będzie dalej postepować, ale będzie mniejsza i mniej zauważalna niż po samym jaraniu bez nootropów.
@Jakis_Leszek ale to już szczegóły, naprawdę trza byłoby dużo palić żeby przy braniu noopeptu jakiekolwiek objawy jarania były wyższe niż samo działanie noopeptu
Ja to coś co bierzesz ma się do zwykłego piracetamu? Dużo lepsze?
Plus dla noopeptu za to, że "zeruje" tolerke na alko, 2 piwa dla mnie i bania mocna
Nwm czy działa na coś innego też tak, może na benzo, jak ktoś wie, to niech mnie poprawi
Plus dla noopeptu za to, że "zeruje" tolerke na alko, 2 piwa dla mnie i bania mocna


@WiFoN_xD:
Na phenylopiracetamie przy dobrej diecie praktycznie po tych dwóch piwach, byłbym praktycznie trzeźwy, ciężko się upić po tym. Czujesz pozytywne efekty alkoholu, typu lepszy humor i samopoczucie, ale pozostaje elokwencja i trzeźwe myślenie.

Ja to coś co bierzesz ma się do zwykłego piracetamu? Dużo lepsze?

To jak klasyczny piracetam z dodatkową nutką, nienachalnego
@mindrape To nie jest cała moja apteczka... Jestem #!$%@?( )


@mindrape: Oj chyba nie, moja "apteczka" jest chyba dwa razy większa, ale nie chce mi się robić fotoXD
Trochę wspólnych rzeczy mamy tutajʕʔ

A co na Ciebie najlepiej działa z tych supli? Mówię o typowych nootropach a nie witaminkach, bo ich się "nie czuję" doraźnie.

@wuut: Hmm powinna podkręcić koncentracje,