Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki i Mirabelki , mieszkam w Wwa , pracuje w It , do tej pory w pracy zajmowałem się napisaniem aplikacji w Selenium do wykonywania testów na front-end , stworzyłem jmx w jmeter do testów wydajnościowych.
Wykonywałem testy manualne , pisałem scenariusze testowe , raportowałem wyniki , obsługiwałem Jira, korzystam z sql i soapui
Obecnie najwięcej czasu w pracy poświęcam na debugowanie aplikacji napisanych w java , wyszukiwanie w nich różnych danych , naprawianie błędów , w prowadzaniu modyfikacji w kodzie .
Mam jakieś doświadczenie z pisaniem Web serwisów w Java .
Szukam nowej pracy , nowych wyzwań ,doświadczenia ogólnego w zawodzie mam 9 miesięcy , jestem po bootcampie
wcześniej pracowałem jako Ratownik-Medyczny.
Może ktoś coś ? Lokalizacja Wwa oczywiście
#praca #pracait #testowanieoprogramowania #selenium #jmeter
  • 17
@Tomek88: i to paskudne:)
Załóż sobie może profil na linkedin jeśli jeszcze nie masz. Nie lepiej posiedzieć w aktualnej pracy tak przynajmniej do roku doświadczenia?
@Hatespinner: A z skąd wiesz że nie mam ? Chciałem sprawdzić czy jakiś mirek/mirabelka wyślę mi jakąś fajną ofertę , Hate w nicku to nie przypadek co ? :)
@diarrhoea: Można nawet i 15 k wyrwać za testy automatyczne ale to raczej nie na start :)
@Mars_is_flat: Już zaprosili Mnie na pierwszą rozmowę ale jakaś taka dziwna się wydaję ,niby pieniądz lepszy ale raczej mało rozwojowa się wydaje także
@Hatespinner: xD powiedziałem że są takie oferty , gdzie jest napisane że lecę na kasę , masz nawet niżej iż najprawdopodobniej odrzucę ofertę pracy za już sporo lepsze pieniądze niż mam teraz z powodu słabej perspektywy rozwoju , ale ty wiesz już wszystko widzę ,daj numery w totka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tomek88: 9 miesięcy to faktycznie bardzo mało jeśli skakałeś z tematu na temat, zwłaszcza, że nie masz wykształcenia kierunkowego które dawałoby jakąś solidną podstawę. Mogłeś liznąć masę narzędzi, ale fizycznie nie da się zdobyć nawet solidnych podstaw w 5-6 narzędziach w takim czasie. Faktycznie czujesz, że obecna praca nie daje Ci wyzwań? Że niczego nowego się już nie nauczysz? Załóż linkedina, oferty zaczną spływać, ale nie licz na duży skok finansowy