Wpis z mikrobloga

@OdcienSzarosci a gówno prawda, wakacje po maturze wyjazd z domu, praca i studia, lepsza praca i drugie studia, własna firma i narzeczona i jakoś idę cały czas w górę natomiast moi rodzice aktualnie ledwo ledwo już.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OdcienSzarosci a gówno prawda, wakacje po maturze wyjazd z domu, praca i studia, lepsza praca i drugie studia, własna firma i narzeczona i jakoś idę cały czas w górę natomiast moi rodzice aktualnie ledwo ledwo już.

@ruchliwy:

po maturze wyjazd z domu


pozwolic sobie na to moze chyba z 10 proc. osob xD przy czym wiekszosc z tych 10 proc. to ci co dostali po kims klitke albo z bogatych rodzin
  • Odpowiedz
@Jerry664: mając 14lat? chyba nie znam osoby, która by się odważyła i nie bała kontroli. Przecież to widać, że zatrudniasz dzieciaka. Chyba że zatrudniasz go, by ci wyprowadzał psa, ale pokoju za to raczej nie wynajmiesz
@dolOfWK6KN serio jestem ciekawa jakich, bo ja w takim wieku błagałam by ktoś mnie adoptował i szanse na zarobek miałam zerowe. Dopiero w maturalnej klasie zaczęłam pracować, wcześniej nawet do opieki nad dziećmi mnie nie
  • Odpowiedz