Wpis z mikrobloga

Wczoraj po raz trzeci totalnie zwątpiłem w jakikolwiek poziom intelektualny, merytoryczny i jakikolwiek inny wykopków. Tym razem w takim stopniu jak nigdy dotąd. Pora niestety będzie się chyba naprawdę stąd wynosić, szkoda, bo trochę lat tu spędziłem. :(
O ile dobrze naliczyłem, w ciągu ostatnich 2 dni na głównej znalazło się 29 (!!!) znalezisk o tym całym pato-MMA (celowo nie taguję). To już naprawdę ręce opadają. :( Jeżeli ludzie tutaj tak emocjonują sie takim gównem, to ja tu naprawdę chyba nie mam czego szukać.
Chcecie sobie pooglądać walki? OK, to pooglądajcie normalne zawody jakichkolwiek sportów walki (sam lubie popatrzeć), a nie jakichś patusów. Nie mam zielonego pojęcia, co was tak emocjonuje w imprezie, na której jakies patusy i debile, którzy nawet nie umieją walczyć, leją sie po ryjach.
#oswiadczenie
  • 6
@raj ludzie będą oglądać takie rzeczy i Twoje oświadczenie nic nie zmieni. Chcesz to usuń konto, chociaż dla mnie takie podejście jest bez sensu. Nie lepiej wrzucić to na czarną listę i mieć spokój? Każdy ogląda co chce i co komu odpowiada.
@destiny007: Każdy ogląda co chce i co mu odpowiada, ale jeżeli - jak to wynika z ogromnej liczby znalezisk na ten temat - ta patologia jest dla użytkowników Wykopu czymś niezwykle ważnym (przypominasz sobie - poza imigrantami, to był drugi raz kiedy straciłem wiarę w Wykop i nie było mnie tu chyba z pół roku - taką liczbę znalezisk w krótkim czasie na jeden temat???), to najwyraźniej ja nie mam w