Wpis z mikrobloga

Ja dobrze, wiem, ze tego całego "Kasjo" na werdykcie oszukali, Ale z czego on się tak #!$%@? cieszy, że nie potrafił znokautować 20 kilo lżejszego karaczana ? Przecież On powinien go uwalić w 1 rundzie ciężkim KO, nawet nie wiem kim miał być jego poprzedni rywal, ale jeżeli był podobnych gabarytów i przygotowywał się tyle samo co on, a nie jak Polak tydzień, to jeszcze mógł w #!$%@? wyłapać i tyle by było z Waszego bohatera XD Podsumowując - dwóch głupków.
#famemma
  • 9
  • Odpowiedz
@drect: nie mam pojęcia kim miał być jego rywal, ale śmiem przypuszczać, ze jak pozwolił takiemu karaczanowi jak polak skrócić dystans i uderzyć się ciosem sierpowym, to każdy inny też by go trafił :) Wygrał, spoko, niech ma, ale te zachwyty tutaj są całkowicie niewspółmierne do tego, co zaprezentował. #!$%@? jeszcze jakieś bzdury , ze nie chciał polaka znokautować , no kruwa bez jaj, zamiast Polaka dajcie tam Filipka, albo Rybę
  • Odpowiedz
@ocb-acab: tłumaczył, że jest półdystansowcem i celowo dał się trafić, żeby sprawdzić rywala. Potem go #!$%@?ł przez następne 5 minut. A końcówką udowodniłeś, że po prostu masz ból dupska. Żaden z tych knypów nie miałby szans z Kasjuszkiem xD
  • Odpowiedz
@drect: Tak go #!$%@?ł , że Polak miał siłe go obalić w 3 rundzie. W dupie mam i jednego i drugiego, nie znam tych ludzi, stwierdzam fakt, że chłop tam niemal na zawodowca się kreuje, wszystkich obraża, a takiej miernoty jak Polak nie potrafi usadzić na piździe i to mając jakieś tam doświadczenie. Nie wierz nikomu, kto mówi , że świadomie wystawia szczeke na uderzenie w MMA. Takie rzeczy robią czasem
  • Odpowiedz
@drect: A daj mu Panie Boże, niech #!$%@?. Nie jestem żadnym kibicem Fame MMA, nie znam tych ludzi, znałem tylko Filipka i Rubego ze względu, że słucham rapu no i Bonusa BGC bo to legenda internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobało mi się, że Kasjo tak otwarcie skrytykował sędziów, tutaj żadna komisja dyscyplinarna go za ta to nie ukaże, więc mógł sobie pozwolić, a ja właśnie takich
  • Odpowiedz