Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które obstawiają już jakiś czas i mam prośbę o odpowiedź na pytanie co jest ze mną nie tak. Oglądam różne dyscypliny sportu, głównie piłkę nożną od dzieciństwa i to właśnie ją najczęściej obstawiam. Obstawiam od pół roku, ale dopiero od 3 miesięcy poprzez aplikację STS, która pozwoliła mi na szczegółową analizę i jest ona przytłaczająca... Może jesteście w stanie dać mi jakieś wskazówki?

Liczba zakładów: 60
Liczba wygranych: 2
Liczba przegranych: 58
Stawka: Zawsze 2 zł
Liczba wydarzeń na kuponie: Od 4 do 12, najczęściej 6
Zakres kursów: Od @ 1.05 do @ 1.80
Przykłady: Bardzo często stawiam wyniki 1X lub 2X,czasem daje over 1,5 i rzadko BTTS

I nigdy, przenigdy nie obstawiam na pałę. Nawet jeśli kurs wynosi 1.1 to sprawdzam statystyki, aktualny potencjał obu drużyn i wybieram najbardziej prawdopodobną opcje.

Co robię źle? Może powinienem obstawiać tylko single lub maksymalnie dwa wydarzenia na kuponie? Na początku była złość, niedowierzanie. Teraz to już zwykła bezsilność...
#bukmacherka
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spineczotta spoko, ważne że się uspokoiles :)
Możliwe że są tacy gracze tego nie neguje, osobiście nigdy takiego nie spotkałem ale to nie znaczy że nie istnieją.
Powiedziałem o tym bo jak sam zauważyłeś większość ludzi traci puszczając taśmy z nadzieją na łatwy pieniądz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Spokojnej nocy :)
  • Odpowiedz