Wpis z mikrobloga

Mam pytanie do osób, które obstawiają już jakiś czas i mam prośbę o odpowiedź na pytanie co jest ze mną nie tak. Oglądam różne dyscypliny sportu, głównie piłkę nożną od dzieciństwa i to właśnie ją najczęściej obstawiam. Obstawiam od pół roku, ale dopiero od 3 miesięcy poprzez aplikację STS, która pozwoliła mi na szczegółową analizę i jest ona przytłaczająca... Może jesteście w stanie dać mi jakieś wskazówki?

Liczba zakładów: 60
Liczba wygranych: 2
Liczba przegranych: 58
Stawka: Zawsze 2 zł
Liczba wydarzeń na kuponie: Od 4 do 12, najczęściej 6
Zakres kursów: Od @ 1.05 do @ 1.80
Przykłady: Bardzo często stawiam wyniki 1X lub 2X,czasem daje over 1,5 i rzadko BTTS

I nigdy, przenigdy nie obstawiam na pałę. Nawet jeśli kurs wynosi 1.1 to sprawdzam statystyki, aktualny potencjał obu drużyn i wybieram najbardziej prawdopodobną opcje.

Co robię źle? Może powinienem obstawiać tylko single lub maksymalnie dwa wydarzenia na kuponie? Na początku była złość, niedowierzanie. Teraz to już zwykła bezsilność...
#bukmacherka
  • 22
@oko_ci_skoko: Ode mnie :
1. skup się na konkretnej lidze/ligach
2. nie idź schematami typu że grasz tylko 1.5 lub tylko 1x, szukaj w meczu prawdopodobnego zdarzenia nie ważne co to by miało być
3. pierwsze rób to co jest w punkcie 2 a dopiero póżniej patrz na kursy, nigdy odwrotnie

stawka to każdego indywidualna sprawa, ale z doświadczenia powiem Ci, że grając za 2 zł 5 meczy po kursach takich
@oko_ci_skoko: cięzko stwierdzić optymalną liczbę meczy... bo możesz zagrać singla a i tak Ci może nie wejść :D wiadomo im więcej meczy tym większe prawdopodobieństwo porażki ale i tak na końcu wszystko weryfikuje czynnik ludzki...\_(ツ)_/¯
@oko_ci_skoko
1. Pamiętaj że bukmacherka ma związek z matematyką. Im więcej meczy tym mniejsze prawdopodobieństwo że będzie zielono.
2. Zwróć uwagę o co grają drużyny, jaka jest część sezonu, na co mają szansę (utrzymanie, awans, mistrzostwo).
3. Zobacz czy najbardziej wartościowi zawodnicy nie wypadli ze składu przed meczem.
4. Aktualne statystyki są ok ale patrz też na mecze bezpośrednie, czasem da się wyłapać fajny kurs tam gdzie inni nawet nie pomyślą żeby
@Abazaba77: Nie, absolutnie nie. Sprawdzam na różnych stronach. Np. w przypadku postawienia BTTS patrzę w ilu procentach meczy gospodarz strzelił u siebie bramkę, a gość w ilu procentach meczy zdobył bramkę na wyjeździe. Dziękuję za Twoje rady, na pewno się przydadzą. Obstawiam przede wszystkim dla fanu, ale jak zobaczyłem to ratio wynoszące 2 wygrane kupony na 60 to doszedłem do wniosku, ze coś jest nie tak. Zastanawiam się teraz tylko czy
@oko_ci_skoko spójrz też ile średnio tracą na mecz . Co z tego że zobaczysz że gospodarze strzelają w 70% meczy A ich średnia bramek to 2,5 na mecz jesli na to składa się 10:0 z ogórkami i skromne 1:0 ze średniakami A przyjeżdża drużyna którą w 15 meczach wyjazdowych straciła 5 bramek i nagle gospodarze mają problem żeby oddać chociaz strzał ))¯_(ツ)_/¯
Co do singli/dubli pamiętaj o podatku od stawki.
Kurs 2,27>
@Spineczotta: Też się z Tobą zgadzam, że najważniejsza jest wygrana. Tylko patrząc na moje ratio muszę gwałtownie ograniczyć liczbę meczy. A tak by the way to jeden z tych dwóch kuponów na 60,ktore mi weszły to 12 meczy z samymi podpórkami na faworytów XD. Śmiech przez łzy... Takie taśmy bardzo rzadko wchodzą, więc w moim przypadku chyba będzie jednak trzeba ograniczyć liczbę meczy na kuponie do jednego, maks dwóch.
@Spineczotta nie chodzi o to ile przeglądasz tylko to jakiej rady udzielasz :)
Tutaj mówimy o małych kwotach bo Mirek gra za 2 złote, żadnych typów też mu nie podaje.
Chłopak analizuje to dostał kilka podpowiedzi A jeśli zajrzał byś na mój profil to zobaczył byś że gram głównie live w tej chwili i kto złapał raczej nie żałuje.
Nikt nie jest nieomylny ale przypier$#@%Nie się bez powodu jest trochę słabe nie
@Spineczotta zaatakowales więc spokojnie odpowiadam :) Można powiedzieć że ogólnie większość osób traci na tej grze, fajnie że przestrzegasz innych Mirku ale warto robić to z głową ;)
A z ostatnim zdaniem zgadzam się w 100%.