Wpis z mikrobloga

Mam telefon stacjonarny oraz komórkę z nielimitowanymi rozmowami oraz neostradę do 10mb w #orange. Całośc kosztuje chyba 89 zł miesięcznie.

Chciałbym zmienić neostradę na t-mobile do 20gb bez limitu, ale zależy mi, żeby mieć nadal stacjonarny oraz kartę z rozmowami bez limitu (na komórki).

Internet domowy lte w t-mobile kosztuje 49 zł msc, tak więc (chcę się zmieścić w tej samej cenie lub taniej) na stacjonarny oraz komórkę z rozmowami bez limitu (może być sama karta bez telefonu) mam do 40 zł. Czy znajdę gdzieś taką ofertę? Dodam, że chodzi mi o standardowy stacjonarny po kablu i zachowanie obecnego numeru stacjonarnego).

#internet #lte #telefony #komputery
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blaah: wziąłem ten domowy LTE T-mobile na test 14 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeszcze wieczorem nie testowany. Mam 4 na 5 kresek zasięgu, transfery 11-18 Mbs download (na ogół 13-15) i upload przeważnie 4-5 Mbs. I tak sporo lepiej od neostrady, gdzie miałem 5-7 Mbs download i 0,5-1 Mbs upload.

Zobaczymy w kolejnych dniach i innych porach co z tego będzie. Czy dodanie jakiejś zewnętrznej
  • Odpowiedz