Wpis z mikrobloga

A cóż to za obrzydliwe obnoszenie się ze swoją seksualnością i wsadzanie sobie języka do mordy na ulicy? Chcecie sobie wyjadać kluski z ryja, to róbcie to w zaciszu swojego mieszkania, a nie tam, gdzie dzieci was widzą!


#bekazpodludzi #bekazprawakow #bekaznarodowcow #neuropa #heheszki #lgbt
Pobierz j.....k - A cóż to za obrzydliwe obnoszenie się ze swoją seksualnością i wsadzanie so...
źródło: comment_vjsadx9kW6sYzGKSTGFqPeTiVjETTfu7.jpg
  • 40
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@PilariousD: juz byly na wypoku zdjecia z takich wydarzen i o tym wlasnie mowie. chlop wygladajacy jak klaun, dewiant wrecz, zamiast zwyczajnie ubranego faceta, ktory mowi o tym, ze ktos po prostu woli facetow zamiast kobiet i nie ma w tym nic zlego, bo nikomu nie robi krzywdy
albo lesbijka z napisami SLUT. lepszy efekt bylby, gdyby nie #!$%@? szajsu, ale robcie co chcecie, nie pomagacie sobie, a potem placz, bo
prawaki dodający sobie litery po LGBT


@PilariousD: nieprawacki kolego, właśnie odjąłeś sobie dwie literki z LGBTQI, ty nietolerancyjny, queero- i interseksualistofobie!

I właśnie po to są marsze, najróżniejsze akcje LGBT, słynne tęczowe piątki itd. - by pokazać, że homoseksualiści to też ludzie, że należy im się szacunek, żeby walczyć z szykanami itp.


@PilariousD: właśnie tak się pokazuje, że to też ludzie - idąc w marszu ulicami miasta w lateksowych majtkach,
no i po #!$%@? ta docinka pajacu, skoro ja ciebie nie atakuje, tylko przedstawiam swoje zdanie z perspektywy osoby neutralnej


@OdcienSzarosci: może dlatego, że dałeś jakiś kompletnie wyjęty z dupy, niereprezentatywny obrazek i mówisz, że w przypadku lgbt to norma? Nie wiem jak ty, ale ja nie mam w zwyczaju zbierać najbardziej perwersyjnych obrazków z parad równości z ostatniego dwudziestolecia.
ej ona go wcale nie całuje - zasłonila usta! no i w sumie na cozwolnienie powiedziała tak?
moze bylo tak - ej chłopaki na dzielni trochę sie #!$%@? ze nie mam dziewczyny... chodz wrzucimy takie szalone zdjecie na fb ... a ona TAK
@OdcienSzarosci:

jakis koles gej albo panna lesbijka boi sie ujawnic swojej orientacji, bo pierwsze z czym sie skojarza heterykom, to wlasnie z tymi marszami, na ktorych #!$%@? jakis szajs

juz byly na wypoku zdjecia z takich wydarzen i o tym wlasnie mowie. chlop wygladajacy jak klaun, dewiant wrecz (...) albo lesbijka z napisami SLUT.

pokazalem skrajny przypadek, ktory dobrze obrazuje rzeczywistosc.


Skrajne przypadki nigdy nie obrazują rzeczywistości. Czy na podstawie zdjęć
Pobierz kamczatam - @OdcienSzarosci: 
 jakis koles gej albo panna lesbijka boi sie ujawnic sw...
źródło: comment_WcPwmVdREu0dP1rolojbfMLHESgAzOia.jpg