Wpis z mikrobloga

@Joii: Nie oglądam strimów wonzia ale wydaje mi się, że te jego bluzgi itp to taka kreacja artystyczna i po to ludzie je oglądają. Więc czepianie się tego trochę słabe imho.
@Fighter_forGlory: rzetelne może i są, bo nie wiesz o tym że quaza miałem zasubskrybowanego przez czas jakiś czas temu jakiś, ale #!$%@?! po którymś tam x razie jego przebieranek w fatałaszki po prostu nie wytrzymałem! mojemu 11-letniemu synowi może i się podobają te wszystkie jego pioseneczki ze star warsów i te "piu piu!" w jego pioseneczkach ale to, i te jego przebranka są zwyczajnie
MEGA-#!$%@?-ULTRA I-N-F-A-N-T-Y-L-N-E!
tyle w tym temacie, to
@blackbird wiesz jutub to nie TVP kultura. Mam wrażenie że stara się takimi przerywnikami utrzymać uwagę widza, który jest przyzwyczajony do contentu, który walczy o uwagę. I o ile sam nie subskrybuje Quaza, i oglądam go sporadycznie to jestem w stanie zrozumieć czemu skupia się w recenzjach gier na odbiorcy w wieku 15-20 lat a nie 30-40. Natomiast mieszanie w to jakiegos genderu to debilizm.
@Kryspin013: Ale co ciebie boli? Lubię strimy Wonzia i nie mam z tym problemu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tego, że są/byli/będą kolegami, to prawda. To nie pierwsza ich scysja i na pewno nie ostatnia. Na coś takiego można pozwolić sobie tylko przy dużej zażyłości.

@master4342: masz rację. Gość lubi streamować PUBG, ludzie lubią oglądać PUBG, a on wyskakuje z Sekiro, które wywołuje u niego złość, stąd ludzie wymiękają, ponieważ oglądanie jakie emocje u niego wywołuje ta gra jest przykrym widokiem.

Po co on w to gra? Jakaś głupia, chora ambicja? Ta hejtersko-dekadencka otoczka przy streamowaniu odbiera mu sporo klasy, którą posiada. Później wchodzę na stream TVGRY i zdziwiony jestem, że ludzie potrafią się bawić streamowaniem
że bucowatość quaza mnie czasami przerasta


@zuzka-kotkowska: to wonzia ogladasz chyba z czystej masochistycznej potrzeby, bo w bucowatosci przebija quaza tak z 50 raxy xD przeciez tym sie wsławił, ze "miał ostry język i mówił jak jest"
@zuzka-kotkowska: Wodzę syndrom sztokholmski się załączył ( ͡° ͜ʖ ͡°). Za wszelką cenę będziesz broniła Wonzia, nie ważne co zrobi czy powie. Do tego nie możesz przyjąć do wiadomości faktów na jego temat i obracasz kota ogonem. To ty jesteś ten najtwardszy elektorat z memu ( ͡° ͜ʖ ͡°).