Wpis z mikrobloga

Homoseksualna młodzież popełnia samobójstwa nawet trzykrotnie częściej niż młodzież heteroseksualna - to dowodzi, że homoseksualizm jest szkodliwy, to on jest winny samobójstwom.

W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa około czterokrotnie częściej niż kobiety - to wszystko przez dyskryminację ze strony otoczenia, szybko trzeba zacząć walczyć o prawa mężczyzn.

#neuropa #bekazprawakow #homoseksualizm #lgbt #dyskryminacjamezczyzn
  • 24
@Ator: a mi to zajęło 2 minuty
Suicide attempts were reported by 28. 1 % of bisexual/homosexual males, 20.5% of bisexual/homosexual females, 14.5% of heterosexual females, and 4.2% of heterosexual males. For males, but not females, bisexual/homosexual orientation was associated with suicidal intent (odds ratio [OR] = 3.61 95% confidence interval [CI = 1.40, 9.36) and attempts (OR=7.10; 95% CI=3.05, 16.53). CONCLUSIONS: There is evidence of a strong association between suicide
ultratoletancyjnym otoczeniu


@Dakkar: tylko, że nie ma takiego otoczenia jeszcze.

Minie dobre 50 lat, zanim ogól ludzi w kraju odrzuci wszystkie stereotypy i zmieni swoją opinię.

Nawet dzisiaj znajdziesz bez problemu ludzi w Ameryce, co uważają czarnych za podludzi (niesłusznie oczywiście), a kiedy nastąpiła emancypacja?

Do równości i prawdziwej tolerancji długa droga.
Homoseksualna młodzież popełnia samobójstwa nawet trzykrotnie częściej niż młodzież heteroseksualna - to dowodzi, że homoseksualizm jest szkodliwy, to on jest winny samobójstwom.

W Polsce mężczyźni popełniają samobójstwa około czterokrotnie częściej niż kobiety - to wszystko przez dyskryminację ze strony otoczenia, szybko trzeba zacząć walczyć o prawa mężczyzn.


@Ator: A może najpierw to zbadajmy a nie wyciągajmy wnioski z dupy. Świat nie jest zerojedynkowy. Przypadkiem może się okazać, że opcja zgoda z
@qE1e: No niekoniecznie, ja gejem nie jestem, ale potrafiłem od randomowych osób (na ogół patusy) słyszeć, że jestem "pedałem", bo miałem np. spodnie podwinięte XD. Mój przyjaciel jest niestety prawakiem i jak go czasami słucham, to ja się nie dziwię, że wśród homoseksualistów tak często popełniane są samobójstwa. Szkoda strzępić ryja.
@Ator: > byń loszką i poczuj się gay
eżeli jesteś ładna to lgną do ciebie inne loszki, chłopacy w klasie dają ci atencję, ruchasz bez ryzyka zabścia w ciążę
jeżeli jesteś brzydka nic straconego zostajesz tzw. butch i ruchasz pierdoIniete psychicznie loszki a typów bijesz po mordzie bez konsekwencji bo przywileje i ulgi społeczne nadal działają

byń chłopakiem i poczuj sie gay

jezeli jesteś ładny to zbierasz wpierdoI psychiczny i fizyczny
@Nieprzyjazny_Ziemniak No kolega tak nie wprost napisał, że dobrze, jak homoseksualista się zabije. Te szury uwielbiają pisać, że są toleranycjni, ale.
Dobrze wiadomo, że większość tych szurów by się cieszyła jakby rząd wprowadził prawo nakazujące zamykania homoseksualistów w więzieniach.