Wpis z mikrobloga

Dla polewu obstawiłem 200zł na FAME MMA.

Moje typy to:

Linkiewicz(alias lampucera) - tutaj jestem prawie 100% pewien, że będzie win - po tej gardzie z ważenia Esmeraldy i różnicy wzrostu + Linkiewicz ma aparycje typowej osiedlowej zadymiary

Malczyński - sporo ćwiczy + różnica wzrostu - Polak ma podobną posturę i się z nim męczył

Złotówa - tutaj nie jestem mocno pewien ale Bonus chyba tylko dla kasy startuje i ma #!$%@? na wygraną

Kasjusz - spora różnica wagi i wzrostu + krótki okres przygotowania Polaka

Isamu - tutaj nie jestem pewien ale Pałkerson ma bardziej aparycje malarza artysty niż fightera - ale mogę się mylić

Reszty nie ruszałem bo tam ciężko coś typować.

#famemma #ksw #fame #lvbet #zaklady #zakladybukmacherskie #bukmacherka
  • 14
Linkiewicz jasna ma masę i zasieg to zawsze robi przewagę.... ale u Godlewskiej widze wolę walki i zwycięstwa jakoś praktyczniej mi wygląda nie dałbym jej mniej niż 50proc szans
@jonik dj to tez nie taki leszczyk, zobacz sobie jak wyglada, widac ze ćwiczy xD Isamu jest mega narwany, #!$%@? mu na 1 konferencji a na drugiej siedzial cicho i próbowal byc smieszny, bo mu bylo wstyd xD nie zdziwiłbym się gdyby isamu to przegrał, a kursy śmieszne
@Alex_mski: Gościu nie #!$%@? XD mówił w wywiadzie chyba jakimś albo na konferencji że gadał z osobami z czerwonego smoku że mówili mu żeby zachowywał spokój i coś tam, nie wiem co dokładnie bo nie pamiętam na pamięć ale wiem że coś takiego było.
+ Isamu trenuje od paru lat BJJ, trenuje z mega doświadczonymi trenerami + zawodnikiem KSW (tak, wiem w Ankosie też mają wysoki poziom), DeeJay chodził tylko na