Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Podrzućcie proszę jakieś sprawdzone sposoby zarabiania pieniędzy pracując zdalnie w domu na laptopie. Takie bardziej dla każdego przeciętnego dorosłego oraz ewentualne bardziej profesjonalne i wymagające zlecenia. Jak można najlepiej zarobić w ten sposób? Jakie umiejętności są najbardziej potrzebne i najmilej widziane?

Oczywiście pomijając zarabianie na kamerkach ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk

Dzięki

#zarabianie #praca #pracbaza #pracazdalna #finanse #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 14
  • Odpowiedz
@Lotczyk: Jeżeli chcesz z tego więcej niż 50 zł na miesiąc to programowanie, grafika, komponowanie muzyki, administracja itp. Jeżeli chcesz dociułać do kieszonkowego to różne konkursy, stawianie gówno blogów z reklamami, i ogólnie pełno #!$%@? za jakieś groszowe lub zerowe zarobki więc każdemu 18+ nie warto bo łatwiej iść na budowę czy do biedry.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: miałam na roku dziewczynę która bardzo dobrze znała niemiecki i chwaliła się że znalazła fajną pracę która pozwala jej spokojnie utrzymać się w czasie studiowania. Współpracowała z dziewczynami z kamerek- one się wyginały i uśmiechały do kamerek ona była odpowiedzialna za prowadzenie rozmowy na czacie właśnie po niemiecku, z tego co mowila do pisania zatrudniali też bardzo dużo kolesi co tylko potwierdza słynne
NIGDY NIE WIESZ KTO JEST PO DRUGIEJ
  • Odpowiedz
Dorobić sobie można na appkach finansowych (typu Revolut) samemu 225zł w kilka minut, ewentualnie na rodzinie / znajomych a nawet obcych ;) to wtedy masz jeszcze dodatkowo ok 250zł od osoby, a oni też dostają kasę (ok 225zł) Wszystko legalnie i jak masz komu polecać, to i bez limitu. Zapraszam do mnie po szczegóły, kilku Mirków już tutaj skorzystało i wszyscy zadowoleni.
  • Odpowiedz
@Lotczyk: Ja dorabiam sobie "parę groszy" miesięcznie na ankietach. Fakt - nie są to kokosy i trzeba się trochę postarać, żeby coś z tego mieć, ale jeśli interesuje Cię ten temat, to zapraszam do odwiedzenia mojego #dziennikpracy :)
  • Odpowiedz