Wpis z mikrobloga

#teczowepaski #depresja #homoseksualizm
Apel do wszystkich nie-hetero: nie bójcie się swojej orientacji, nie starajcie się jej " zabić" czy o niej zapomnieć. Nie da się. Prędzej czy później szambo wybije, a wy będziecie żałować że byliście zamknięci i baliście się mówić o swoim prawdziwym ja.
Mam 21 lat. W tym tygodniu po raz pierwszy powiedziałem innej osobie, że jestem bi. W wieku 21 lat zaczynam akceptować swoją seksualność, o której wiedziałem już dawno. Nigdy nie byłem w związku. Nie chciałem wiązać się z dziewczynami, bo żyłem w przeświadczeniu że jestem dla nich zbyt "gejowy". Bałem się że kiedy wejdę w związek będę musiał pokazać kim naprawdę jestem i że sobie z tym nie poradzę. Wstydziłem się zawieszania oczu na przystojnych chłopakach, a tym bardziej wchodzenia w głębsze relacje. Myślałem, że kiedy będę to ignorować to mi "przejdzie". Nie przeszło przez jakieś 8 lat i nie zamierza przejść. Zaczynam nowy rozdział mojego życia...
Dziękuję wszystkim którzy to przeczytali. Trochę mi lżej na sercu. Smutno mi i chciałbym się przytulić ale przez swoją głupotę nie mam do kogo.(,)
  • 24
@darosoldier: Nie chodzi mi o zniewieściałość. Zniewieściały nie jestem, wypraszam sobie. Po prostu mając pociąg do dwóch płci bałem się, że związek z dziewczyną nie będzie wystarczająco mocny i nie będę czuł do niej tego co 100% hetero, a jednocześnie moje zainteresowanie facetami może przeszkadzać w tym związku. No i dochodzi jeszcze strach "że się wyda".

@kotke02: Nawet nie wiesz jakie to jest trudne, nie da się "tak o" wyluzować.
@CzajnikZniszczenia: zastanawiam się jak osoby biseksualne godzą pociąg do mężczyzn i kobiet, co jeśli np. taka osoba będzie w małżeństwie i nagle zmieni się jego preferencja z kobiet do mężczyzn? nie żebym był złośliwy czy coś tylko ciekawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@arealhumanbean: Wiem o tym i dążę do tego, żeby było lepiej. Jednak najbardziej boli mnie to ile straciłem. Nastoletnie miłości, pierwsze pocałunki. To wszystko mnie ominęło, bo bałem się siebie.

@TypowyRobert

nie żebym był złośliwy czy coś tylko ciekawy

Dlaczego miałbyś być złośliwy? Cieszę się, że pytasz.
Pierwsza sprawa to - ludzka seksualność nie jest binarna. Bycie bi nie oznacza równego pociągu do kobiet i mężczyzn. Wiele osób nie zdaje sobie
@CzajnikZniszczenia: przeszedłem taką samą drogę, a nawet prawie dokladnie taką: lvl jeszcze 26 here, pierwsze głębsze relacje z facetami tuż przed 22, wcześniej tylko jedna laska pod koniec liceum, też bi i też niezbyt zniewiescaly.
Zauwazylem, że my mamy więcej problemów ze swoim byciem bi niż geje z tym że są homo ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Dasz sobie radę, chociaż na początku będzie ciężko, ale trzeba przez
@Kjedne:

Zauwazylem, że my mamy więcej problemów ze swoim byciem bi niż geje z tym że są homo

Bez kitu, wolałbym być 100% homo, bo pewnie dużo szybciej bym to zaakceptował.

Dzięki za miłe słowa. Nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę z każdego plusika i pozytywnego komentarza.