Wpis z mikrobloga

#teczowepaski #depresja #homoseksualizm
Apel do wszystkich nie-hetero: nie bójcie się swojej orientacji, nie starajcie się jej " zabić" czy o niej zapomnieć. Nie da się. Prędzej czy później szambo wybije, a wy będziecie żałować że byliście zamknięci i baliście się mówić o swoim prawdziwym ja.
Mam 21 lat. W tym tygodniu po raz pierwszy powiedziałem innej osobie, że jestem bi. W wieku 21 lat zaczynam akceptować swoją seksualność, o której wiedziałem już dawno. Nigdy nie byłem w związku. Nie chciałem wiązać się z dziewczynami, bo żyłem w przeświadczeniu że jestem dla nich zbyt "gejowy". Bałem się że kiedy wejdę w związek będę musiał pokazać kim naprawdę jestem i że sobie z tym nie poradzę. Wstydziłem się zawieszania oczu na przystojnych chłopakach, a tym bardziej wchodzenia w głębsze relacje. Myślałem, że kiedy będę to ignorować to mi "przejdzie". Nie przeszło przez jakieś 8 lat i nie zamierza przejść. Zaczynam nowy rozdział mojego życia...
Dziękuję wszystkim którzy to przeczytali. Trochę mi lżej na sercu. Smutno mi i chciałbym się przytulić ale przez swoją głupotę nie mam do kogo.(,)
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OzjaszGoldberg1935: Boga nie ma, a objawienia to schizofrenia lub twarde n-------i brane na nieświadomce. No albo bajkopisarstwo.

Budda to spoko ziomek i on mówił, że sprawianie sobie szczęścia jest czymś jak najbardziej w porządku. I w przeciwieństwie do Jahwe, on istniał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A taki Aleksander Wielki czy na przykład Platon spłoną w piekle skoro nie wiedzieli, że Bozia tego zakazuje? Czy oni mogli
  • Odpowiedz
Gdy na Hiroshime i Nagasaki spadła b---a rozwaliła wszystko z wyjątkiem klasztoru Jezuitów, którzy żyli zgodnie z orędziem z Fatimy. Żaden z tych Jezuitów nie został nawet napromieniowany pomimo tego, że znajdowali się niemal w samym epicentrum wybuchu. Sprawę badała armia USA i nawet oni nie potrafili znaleźć odpowiedniego wyjaśnienia. Ani promieniowanie ani temperatura 2500 st. ich nie zabiły.
  • Odpowiedz