Wpis z mikrobloga

@jordanos: pracę oceniam tak:
Zarobki: 5/10 (2400 brutto)
Stres: 3/10, a jak trafisz na #!$%@? klienta to 11/10
Odpowiedzialność dużą
Ogólnie że wszystkich gówno prac jakie miałem to ta jak na razie jest najlepsza, polecam.

@bartek8990: e tam, :p po obserwacji ludzi jak hazard niszczy odechciewa się stawiać
@Ineedthedrug:
Hej a zdarzają się takie podejrzane wygrane z dupy? np. randomowy typ stawia dwa wyniki II ligi tureckiej za kilka stów, zgarnia hajs i nigdy więcej już się nie pojawia?
Jaki rodzaj graczy ma najlepsze wyniki? Janusze z wąsem czy młodzi?
@Phenomeon: Janusz z wąsem, mam jednego co wygrywa do tydzień od 3000 do 7000 zł, młodzi #!$%@?ą. Najwięcej wygranych jest na tenisie (maks dwa typy na kupon za gruby hajs)

Jak ktoś stawia powiedzmy więcej, niż 2000 zl na kurs 1.01 - 1.1 mam prawo zadzwonić na policję z podejrzeniem o pranie brudnych pieniędzy jeśli osobnik nie ma karty
@Ineedthedrug: a co ze stawianiem na remisy? Wybierasz drużynę i stawiasz X zł na remis. Jak nie wejdzie to stawiasz ponownie ale dublując kwotę z poprzedniego zakładu. I tak aż do wygranej lub końca kasy (limitu kwoty na zakładzie)
@Prawy_Kacper: system jest tak stworzony, że nie da się to #!$%@?ć, sts ma zatrudnionych 200 informatyków z półki światowej, którzy pracują nad tym, aby nie dało się wygrać, a wirtualne sporty to jest kura znoszącA złote jajko, polecam grać progresje, jak masz dużo kasy, małe prawdopodobieństwo, że nie uda się wyjść na plus w długoterminowym terminie
@Ineedthedrug: ja nie gram ale testowałem to czysto teoretycznie i jeżeli nie istnieje mechanizm uniemożliwiający dokonywanie takich zakładów to wychodzi na plus. Raz zdarzyło się się kilkanaście lat temu, że Górnik Zabrze nie zremisował jakoś 16 razy pod rząd. A tak to zawsze na plus. O ile można obstawiać za dziesiątki tysięcy złotych.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ineedthedrug: 2000 zł naprawdę gruby hajs ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do błędów to jest to największy rak i hipokryzja w świecie bukmacherskim. Bo przecież bukmacherzy żerują na błędach klientów, którzy niedoszacowuja prawdopodobieństwa, albo nie potrafią obliczyć marzy na dane zdarzenie...